Pojemniki Głowy

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Pojemniki Głowy Pojemniki Głowy

Stwórzmy bardziej kolorowy i zaskakujący świat! Pojemniki do przechowywania klocków Lego oraz wszystkich innych skarbów w kształcie Głowy ludzików? Dlaczego nie! To innowacyjne i zaskakujące rozwiązanie to tak naprawdę doskonały projekt, który wśród dzieci cieszy się chyba największą popularnością. Pojemniki w kształcie Głowy mają grafikę uśmiec...

Stwórzmy bardziej kolorowy i zaskakujący świat! Pojemniki do przechowywania klocków Lego oraz wszystkich innych skarbów w kształcie Głowy ludzików? Dlaczego nie! To innowacyjne i zaskakujące rozwiązanie to tak naprawdę doskonały projekt, który wśród dzieci cieszy się chyba największą popularnością. Pojemniki w kształcie Głowy mają grafikę uśmiechniętych buziek, nie brakuje jednak nieco ,,egzotycznej" grafiki - w naszej ofercie znajdują się bowiem również głowy-szkielety lub głowy-dynie.

Pojemniki-Głowy są w różnych rozmiarach (S,M,L). Pozwala to na dokonanie przemyślanego wyboru i dostosowanie produktu do rzeczywistych potrzeb dziecka i rodziców. Pojemniki będą świetną ozdobą pokoju. Znajdziemy tu designy dla chłopców i dla dziewczynek, a każda buźka kojarzyć nam się będzie z mini figurkami LEGO. Te pojemniczki też możesz układać jeden na drugim, a każdy z nich ma zdejmowaną górną pokrywkę. Pomieszczą wszystkie Twoje skarby i klocki LEGO.

Więcej

Pojemniki Głowy Jest 16 produktów.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów