Lalki AKCESORIA

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Lalki AKCESORIA Lalki AKCESORIA

Akcesoria dla lalek to wszelkiego rodzaju dodatkowe elementy, które sprawią, że zabawa zarówno bobasami, jak również lalkami Barbie staje się jeszcze bardziej ekscytująca! Zestawy do przewijania, karmienia czy zabawy z lalkami Baby Born sprawią, że zabawa „w dom” stanie się wyjątkowo realistyczna. Bardzo przydatne podczas zabawy lalkami bobasami...

Akcesoria dla lalek to wszelkiego rodzaju dodatkowe elementy, które sprawią, że zabawa zarówno bobasami, jak również lalkami Barbie staje się jeszcze bardziej ekscytująca! Zestawy do przewijania, karmienia czy zabawy z lalkami Baby Born sprawią, że zabawa „w dom” stanie się wyjątkowo realistyczna. Bardzo przydatne podczas zabawy lalkami bobasami może okazać się drewniane łóżeczko marki GOKI – każda laleczka z pewnością będzie w nim słodko spać. Bez wątpienia do gustu przypadną również pojazdy, ubranka czy mebelki dla lalek Barbie – w jednej sekundzie możesz zmienić swoją lalkę w gwiazdę rocka! Dodatkowymi akcesoriami cieszącymi się sporym zainteresowaniem są bez wątpienia Fashion Crush z serii L.O.L. Surprise! – te małe kuleczki zawierają w środku różnego typu dodatkowe ubrania i biżuterię dla laleczek z tej niesamowitej kolekcji. 

Każdy dodatkowy element zabawy sprawia, że wolny czas staje się jeszcze bardziej fascynujący, a zabawa lalkami znana od wielu, wielu lat może być jeszcze bardziej interesująca. Zaopiekuj się swoim bobasem najlepiej, jak tylko potrafisz!

Więcej

Lalki AKCESORIA Jest 83 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 83 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 83 elementów