UBIERANKI

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
UBIERANKI UBIERANKI

Drewniane, magnetyczne ubieranki to świetne zajęcie ćwiczące koordynację oko-ręka. Są alternatywą dla wymagających skupienia projektów - ubieranki działające na magnes nie zniechęcają dzieci do zabawy, uczą tym samym cierpliwości i kreatywności. Wykonane z najwyższej jakości produktów, magnetyczne ubieranki podbijają serca rodziców i dzieci na c...

Drewniane, magnetyczne ubieranki to świetne zajęcie ćwiczące koordynację oko-ręka. Są alternatywą dla wymagających skupienia projektów - ubieranki działające na magnes nie zniechęcają dzieci do zabawy, uczą tym samym cierpliwości i kreatywności. Wykonane z najwyższej jakości produktów, magnetyczne ubieranki podbijają serca rodziców i dzieci na całym świecie.

DREWNIANE MAGNETYCZNE UBIERANKI

Drewniane ubieranki magnetyczne to świetna zabawa dla dziewczynek i chłopców, którzy lubią dopasowywanie do siebie elementów i tworzenie ciekawych stylizacji. Zabawa polega na przymocowaniu za pomocą magnesu elementów układanki-ubieranki do postaci, którą znajdziesz w pudełku. Są tu superbohaterowie, księżniczki, przedstawiciele różnych zawodów, a nawet zwierzaki. Rodzina misiów czeka na swoje odświętne ubranka, pani doktor zamienia się w policjantkę, a księżniczka wybiera nowiutką suknię na bal!

Postacie do ozdobienia i ubranka są wykonane z drewna i wyposażone w magnes, wystarczy więc wyobrazić sobie gotową stylizację i nałożyć na siebie odpowiednie elementy. Gotowe dzieło możesz przyczepić na lodówce, albo specjalnej tablicy magnetycznej, aby cieszyła oko, a kiedy znudzi Ci się to, co stworzyłeś, w pudełku czekają nowe ubranka i jeszcze więcej możliwości stylizacji.

Zabawa uczy kreatywności i rozwija umiejętności manualne dziecka, a przy tym stanowi świetną rozrywkę i alternatywę dla internetowych ubieranek.

Więcej

UBIERANKI Jest 23 produktów.

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów