Podkładki

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Podkładki Podkładki

Podkładki mini przeznaczone są do układania koralików Hama w najmniejszym rozmiarze – 2,5 mm średnicy. Różne kształty podkładek (kwadrat, koło, sześciokąt, serce) ułatwiają wykonanie danego projektu. Sprzedawane są oddzielnie od koralików, które można nabyć w zestawach po 2 tysiące sztuk. Podkładki są niezbędne do układania koralików Hama. Posia...

Podkładki mini przeznaczone są do układania koralików Hama w najmniejszym rozmiarze – 2,5 mm średnicy. Różne kształty podkładek (kwadrat, koło, sześciokąt, serce) ułatwiają wykonanie danego projektu. Sprzedawane są oddzielnie od koralików, które można nabyć w zestawach po 2 tysiące sztuk. Podkładki są niezbędne do układania koralików Hama. Posiadają wypustki, które ułatwiają zaczepienie koralików. Po ułożeniu pracy, całość należy przykryć specjalnym papierem i zaprasować za pomocą żelazka. Koraliki topią się ze sobą, tworząc jeden obrazek, a każdej podkładki można użyć wielokrotnie. 

Każda podkładka rozmiarem dopasowana jest do odpowiednich rozmiarów koralików. Zatem podkładki w rozmiarze MINI będą odpowiednie dla koralików MINI. A co możemy na nich ułożyć? Cokolwiek podpowie nam wyobraźnia! Wśród podkładek znajdziemy najróżniejsze kształty. Możesz ułożyć piękne serduszko, które podarujesz ukochanej osobie, na kwadracie mogą powstawać niesamowite projekty, które podpowie Ci wyobraźnia. Układaj śnieżynki, serduszka, kwiatuszki, gwiazdy, domki i obrazki z maleńkich koralików HAMA. Gotowe działo może posłużyć jako zawieszka do naszyjnika albo bransoletki, podkładka pod kubek, ozdoba na choinkę. A może masz jeszcze inne pomysły, jak je zastosować?

Układanie koralików HAMA rozwija umiejętności manualne i kreatywność dziecka.

Więcej

Podkładki Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów