Przebijanki

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Przebijanki Przebijanki

Przebijanki dla dzieci

Nic tak nie rozwija zdolności manualnych jak przebijanki! Te proste w zasadzie działania zabawki świetnie ćwiczą koordynację ręka-oko, uczą cierpliwości i dostarczają mnóstwo wesołej zabawy. Pokazują dzieciom ciąg przyczynowo-skutkowy, angażują i niesamowicie bawią. Przebijanki to w większości produkty drewniane, bezpieczn...

Przebijanki dla dzieci

Nic tak nie rozwija zdolności manualnych jak przebijanki! Te proste w zasadzie działania zabawki świetnie ćwiczą koordynację ręka-oko, uczą cierpliwości i dostarczają mnóstwo wesołej zabawy. Pokazują dzieciom ciąg przyczynowo-skutkowy, angażują i niesamowicie bawią. Przebijanki to w większości produkty drewniane, bezpieczne dla dzieci i środowiska. Barwne elementy zabawek przyciągają uwagę maluchów, a z doświadczenia wiemy, że sprawdzają się u wszystkich jedynaków - przebijanki to zabawki angażujące głównie jedno dziecko, ale...robią to w sposób maksymalnie efektywny :)

Na czym polega zabawa przebijankami?

Przebijanki z młotkiem to świetna zabawa dla maluchów! Zwykle zadaniem smyków jest przebicie za pomocą młoteczka różnokolorowych elementów do środka deseczki. Oczywiście, w tej podkategorii znajdziecie również bardziej rozbudowane komplety, które pełnią jeszcze więcej funkcji, jak choćby przebijanka z kulodromem, przebijanka z cymbałkami bądź przebijanka z kulkami, dzięki której zagracie w Złap Piłkę. Przebijanki dla dzieci niosą aż tyle możliwości! Wspaniałej zabawy!

Więcej

Przebijanki Jest 18 produktów.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów