LEGO Nowości 2022

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
LEGO Nowości 2022 LEGO Nowości 2022

Klocki LEGO od lat są najpopularniejszymi klockami na świecie. Różnorodność tematyki oraz poziomów zaawansowania sprawiają, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dorosły i dziecko, fani samochodów, księżniczek, gier komputerowych czy bardziej zaawansowanych technicznie konstrukcji! Dodatkowym atutem klocków jest to, że rozwijają one kreatywność, ...

Klocki LEGO od lat są najpopularniejszymi klockami na świecie. Różnorodność tematyki oraz poziomów zaawansowania sprawiają, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dorosły i dziecko, fani samochodów, księżniczek, gier komputerowych czy bardziej zaawansowanych technicznie konstrukcji! Dodatkowym atutem klocków jest to, że rozwijają one kreatywność, niekiedy uczą współpracy w grupie, a przede wszystkim pozwalają przenieść się do światów z ulubionych bajek, filmów i gier. Wśród zestawów znajdziemy fantastyczne budowle, te realistyczne, które możemy odwiedzić w prawdziwym życiu, jak i te znane z wielkich i małych ekranów. Mamy szansę przejechać się superszybkimi samochodami, polatać fantastycznymi modelami samolotów i helikopterów, zaprzyjaźnić się z ulubionymi bohaterami i przeżywać coraz to nowe przygody.

Fakt, że wszystkie zestawy LEGO są ze sobą kompatybilne, co oznacza, że można łączyć je ze sobą, sprawia, że zabawa staje się jeszcze ciekawsza. Łącząc ze sobą zestawy, rozbudowujesz swój świat, który ogranicza tylko i wyłącznie Twoja wyobraźnia. 

Fantastyczne nowości Lego 2022 już dostępne! Odkryj frajdę z kreatywnej zabawy. Buduj, projektuj i twórz wszystko, co podpowie Ci wyobraźnia. Lego, jak co roku, zaskakuje swoich fanów zestawami, które dają możliwość rozwijania swoich konstruktorskich umiejętności. Komplety z serii Duplo, Disney Mickey and Friends, City, Technic oraz tematyczne linie Friends, Ninjago, Minecraft, Marvel, Marvel Spidey and His Amazing Friends, BOOST, Harry Potter, MINDSTORMS, Star Wars, Minifigures, Minions, Disney, Speed Champions, Classic, Dots, Creator, DC, Super Mario i inne już czekają na nowych właścicieli. Daj się ponieść kreatywnemu wyzwaniu i przenieś się do świata Lego, w którym możliwości tworzenia nie mają granic!

Więcej

LEGO Nowości 2022 Jest 214 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 214 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 214 elementów