ZESTAWY NAUKOWE - CHEMIK, KONSTRUKTOR

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

CLEMENTONI 60774 - Naukowa Zabawa - MOJE PIERWSZE DOŚWIADCZENIA CHEMICZNE

60774

Marka: Clementoni

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD pobraniowa - 15 zł

+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 250 zł

Zamów przez telefon: 530 193 714
Zamów przez email: sklep@panzabawka.pl

45,00 zł brutto

Opis produktu

CLEMENTONI 60774 - Naukowa Zabawa - MOJE PIERWSZE DOŚWIADCZENIA CHEMICZNE

NAUKOWA ZABAWA to wyjątkowa seria edukacyjna od Clementoni, dedykowana wszystkim młodym odkrywcom i badaczom otaczającego nas świata przyrody, kosmicznych przestworzy oraz prehistorycznych zagadek. Poleca zestawy dzięki którym, można w ciekawy sposób zdobyć wiedzę teoretyczną i praktyczną z danej dziedziny, nauczyć samodzielnie wykonywać różne eksperymenty i doświadczenia oraz poznawać ich efekty. Przy tworzeniu linii Naukowa Zabawa brali udział słynni naukowcy tacy jak profesor Guliano Menthini czy organizacje - Europejska Agencja Kosmiczna (ESA), dzięki którym seria jest naprawdę wyjątkowa, a jej walory naukowe są nie do przecenienia.

MOJE PIERWSZE DOŚWIADCZENIA CHEMICZNE to jeden z zestawów Naukowej Zabawy przeznaczony dla uczniów od 8-go roku życia. Dzięki niemu mali chemicy mogą , odkryć tajniki chemii - poznać barwniki z których składają się kolorowe atramenty i wiele więcej. Ponad 100 możliwości ciekawych doświadczeń w bogato wyposażonym laboratorium naukowym zajmie na długie chwile. Wyposażone w liczne przyrządy umożliwia w bezpieczny i prosty sposób przeprowadzenie wielu eksperymentów i ćwiczeń.

Czas z zestawami NAUKOWA ZABAWA, to zajmujące chwile zabawy i nauki jednocześnie. Doskonale wpływa na rozwój umiejętności logicznego myślenia i rozumowania, zmysł obserwacji, ćwicząc koncentrację i rozwijając pamięć oraz pobudzając ciekawość. Ponadto dzieci ćwiczą sprawność manualną - kontrolę i koordynację rąk i oczu oraz chęć poznawania świata i zdobywania wiedzy praktycznej. Naukowa Zabawa, to dobry pomysł na spędzanie wolnego czasu w gronie rówieśników lub rodziny.

Zestaw zawiera:
-  okulary ochronne,
-  zlewki z przykrywkami,
-  probówki z korkami,
-  szczoteczkę do mycia pojemników,
-  mieszadełko,
-  pipetę,
-  zabezpieczenie probówek,
-  lejek,
-  stojak do probówek,
-  szpatułki,
-  papier do filtrowania,
-  pincetę,
-  bezpieczne substancje chemiczne: siarczan miedzi, kwas winowy,

-  ilustrowaną instrukcję
 •  Wiek dziecka: 8+
 •  Producent: Clementoni
 •  Seria: Naukowa Zabawa
 •  Nr katalogowy: 60774
 •  Wymiary opakowania: wys. 26 cm x szer. 35 cm x gł. 7 cm

Clementoni – firma założona w 1963 roku we włoskim Recanati przez Marco Clementoni, który w garażu wraz z kilkoma przyjaciółmi opracowywał i ręcznie wykonywał pierwsze modele gier edukacyjnych. Tak powstała słynna seria gier Sapientino. Obecnie marka Clementoni jest znana i doceniana w wielu krajach świata, zaś jej zabawki, gry edukacyjne oraz puzzle uwielbiane przez miliony nie tylko najmłodszych fanów. Clementoni proponuje zabawki dla dzieci od 0 do 12 roku życia i starszych. Jej najsłynniejsze serie zabawek to Babyclementoni, Disney Baby oraz Clemmy. Gry edukacyjne są zdominowane przez wspomnianą markę Sapientino oraz serię Naukowa Zabawa, która nieustannie zaskakuje nas nowymi zestawami.

 

Produkty powiązane

  Zadaj pytanie o produkt

  Zadaj pytanie o produkt.

  Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

  (opcjonalnie)
  *(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)