Pojemniki 8 (50cm)

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Pojemniki 8 (50cm) Pojemniki 8 (50cm)

Dlaczego tak popularne są właśnie ,,ósemki"? Pojemnik w tym rozmiarze to hit, zwłaszcza jeśli chodzi o prawdziwych kolekcjonerów klocków Lego. Po długich godzinach zabawy przychodzi pora na sprzątanie...a tego nie lubi żadne dziecko! ,,Metodą" na czysty pokój jest właśnie pojemnik w kształcie klocka Lego. Duży rozmiar sprawia, że pomieszczą się ...

Dlaczego tak popularne są właśnie ,,ósemki"? Pojemnik w tym rozmiarze to hit, zwłaszcza jeśli chodzi o prawdziwych kolekcjonerów klocków Lego. Po długich godzinach zabawy przychodzi pora na sprzątanie...a tego nie lubi żadne dziecko! ,,Metodą" na czysty pokój jest właśnie pojemnik w kształcie klocka Lego. Duży rozmiar sprawia, że pomieszczą się w nim nie tylko klocki, ale również inne zabawki, których nie brakuje w zakamarkach naszego pokoiku. Dodatkowo, pojemnik będzie świetną ozdobą pokoju i odda zainteresowania dzieci.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę kolorystyczną pojemników w rozmiarze 8 (50cm). Pozwoli to trafić w gusta każdego rodzica i dziecka. A jeśli zdecydujemy się na zakup większej ilości takich pudełek, w pokoju może powstać prawdziwa, klockowa forteca! Pojemniki wyglądają i funkcjonują jak prawdziwe klocki, dlatego możesz układać je jeden na drugim, oszczędzając w ten sposób przestrzeń. Daje to również możliwość kreatywnego układania i sortowania pojemników. Sprzątanie po zabawie również może być świetną zabawą!

Więcej

Pojemniki 8 (50cm) Jest 19 produktów.

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów