Lego VIDIYO

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Lego VIDIYO Lego VIDIYO

Lego VIDIYO to rewolucyjna seria, która łączy klasykę z nowoczesnością. Interaktywne zestawy klocków pozwolą młodym budowniczym na wykreowanie rozszerzonej rzeczywistości, w której wraz z ożywionymi bohaterami Lego, króluje muzyka! Linia VIDIYO pozwala na stworzenie autorskiego teledysku dzięki specjalnej aplikacji. Lego pragnie, aby poprzez zab...

Lego VIDIYO to rewolucyjna seria, która łączy klasykę z nowoczesnością. Interaktywne zestawy klocków pozwolą młodym budowniczym na wykreowanie rozszerzonej rzeczywistości, w której wraz z ożywionymi bohaterami Lego, króluje muzyka! Linia VIDIYO pozwala na stworzenie autorskiego teledysku dzięki specjalnej aplikacji. Lego pragnie, aby poprzez zabawę najnowszą serią klocków, dzieci spojrzały na otaczający je świat w nowy sposób i dostrzegły jak wiele kreatywnych możliwości oferuje.

LEGO VIDIYO ZESTAWY

Wszystkie zestawy z tej serii mają związek z muzyką i wydarzeniami muzycznymi. Znajdziemy tu fantastyczny The Boombox z wieloma atrakcjami do odkrycia i efektami specjalnymi. Podłączając go do aplikacji mobilnej możesz przenosić się pomiędzy kilkoma różnymi światami. W zabawie towarzyszyć Ci będą figurki artystów, których występy możesz zobaczyć na estradzie.

Przenieś się do świata muzyki Punkowej z zestawem Punk Pirate Ship. W nim także jest wiele funkcji do odkrycia. Wystąp na koncercie k-popowym, w którym udział biorą też jednorożce i zwierzaki. Zestaw K-PAWP to niezwykle kolorowa i wesoła scena. Możesz z nią nagrywać teledyski i uruchamiać efekty dźwiękowe, dzięki aplikacji. Przenieś się na cukierkową scenę Candy Castle Stage i koncertuj z przyjaciółmi.

W tej kolekcji znajdzie się coś dla fanów każdego rodzaju muzyki: Hip Hopu, Punku, K-popu i innych. Wszystkie zestawy można podłączyć do aplikacji mobilnej i wypróbowywać nowe efekty. Poczuj się jak na prawdziwym koncercie i rozwijaj swoją pasję do muzyki. Zobacz kolorowe sceny i plany teledysków! Rozwijaj i kreuj swój świat!

Więcej

Lego VIDIYO Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów