MAJSTERKOWANIE

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
MAJSTERKOWANIE MAJSTERKOWANIE

Majsterkowanie dla dzieci

Kategoria ta zostanie poświęcona małym majsterkowiczom, którzy z pasją podglądają starsze osoby i próbują zostać prawdziwymi budowlańcami! W miejscu tym znajdują się produkty najwyższej jakości, uznanych marek i firm producentów, którzy na pierwszym miejscu stawiają zawsze jakość produktów. Na wyróżnienie zasługują m. i...

Majsterkowanie dla dzieci

Kategoria ta zostanie poświęcona małym majsterkowiczom, którzy z pasją podglądają starsze osoby i próbują zostać prawdziwymi budowlańcami! W miejscu tym znajdują się produkty najwyższej jakości, uznanych marek i firm producentów, którzy na pierwszym miejscu stawiają zawsze jakość produktów. Na wyróżnienie zasługują m. in. produkty marki Janod, Wader Polesie, Klein, a także produkty drewniane, których popularność wzrasta z roku na rok.

 

Pasjonaci przygód Boba Budowniczego znajdą tutaj narzędzia, skrzynki i walizki, warsztaty oraz zestawy konstrukcyjne, dzięki którym żadna praca w terenie nie będzie już straszna! Młotek, śrubka, tradycyjna przebijanka lub stolik małego majsterkowicza? Zapraszamy do oglądania!

 

Mniejsi i więksi majsterkowicze

 

Znajdziecie tutaj zestawy poświęcone zarówno maluchom, jak i nieco starszym dzieciakom. Już od pierwszego roku życia można zaopatrzyć smyka w pierwszą przebijankę z młotkiem - oczywiście wybierając zestaw specjalnie przeznaczony dla tego wieku. Jest to też jednak kategoria, w której odnajdą się także nieco starsze dzieci dzięki szerokiemu wyborowi różnych narzędzi, warsztatów, a nawet zestawów konstrukcyjnych. Część z nich jest zadedykowana majsterkowiczom powyżej ósmego roku życia.

 

Majsterkowanie z drewna dla dzieci

 

Wśród zestawów dla małych majsterkowiczów znajdziecie również komplety drewniane, takie jak przebijanki, narzędzia, a nawet całe warsztaty stolarskie. Zabawki drewniane to prawdziwy hit wśród dzieci w każdym wieku! Dzięki wysokiej jakości oraz ładnym kolorom produkty wykonane z drewna cieszą się coraz większą popularnością. A co powiecie na majsterkowanie w drewnie dla dzieci? Tego typu zestawy konstrukcyjne także znajdziecie w naszym asortymencie, jak choćby zestawy konstrukcyjne od holenderskiej firmy SES Creative. Jeśli kochacie sklejać, konstruować, przybijać gwoździe i mierzyć, jest to coś dla Was!

Więcej

MAJSTERKOWANIE Jest 145 produktów.

Podkategorie

 • Narzędzia

  Narzędzia dla dzieci

  Wkręcanie, dokręcanie, wycinanie, a może budowanie od podstaw? Wszystkie te czynności wymagają specjalistycznych narzędzi budowniczych, które powinny zagościć w asortymencie każdego majsterkowicza. W tej podkategorii znajdują się akcesoria plastikowe i drewniane, dedykowane różnym grupom wiekowym.

  Narzędzia Bosch dla dzieci

  Narzędzia od słynnej, niemieckiej firmy Klein, która tworzy współpracę z producentem urządzeń elektrycznych Bosch, to prawdziwa gratka dla małych miłośników majsterkowania. Dzięki staranności wykonania, narzędzia odwzorowane będą w wysokim stopniu z realnymi przyrządami. Wśród narzędzi wzorowanych na urządzeniach Bosch znajdziecie narzędzia dla dzieci na baterie. Są to między innymi wkrętarki, wiertarki oraz piły. Już teraz mali majsterkowicze mogą naśladować dorosłych i bawić się narzędziami Bosch dla dzieci! Czas udowodnić, kto jest złotą rączką! Do dzieła!

  Zabawa drewnianymi narzędziami

  Tuż obok plastikowych narzędzi, w tej podkategorii znajdują się także narzędzia dla dzieci drewniane. Charakteryzują się ona wysoką jakością, pięknymi barwami, a przy tym są w pełni bezpieczne. Wraz z tymi kompletami dzieciaki opanują umiejętności manualne, koordynacyjne oraz motoryczne. A zatem - ruszamy do pracy!

 • Skrzynki, Walizki

  Walizki z narzędziami dla dzieci

  Prawdziwy wielbiciel majsterkowania nie może pozwolić sobie na to, aby w jego kolekcji zabrakło profesjonalnej walizki. Poniżej znajdują się więc wszystkie zabawki, które zapełnią półki małych stolarzy/mechaników. Walizki wypełnione młotkami, śrubkami oraz innymi narzędziami świetnie sprawdzą się podczas pracy ,,w terenie", kiedy musimy dojechać do klienta i zabrać ze sobą całe wyposażenie warsztatu.

  Skrzynki z narzędziami dla dzieci

  Ciekawą alternatywą dla walizek z narzędziami są skrzynki, które pełnią bardzo podobną rolę. Prawdziwy majsterkowicz powinien posiadać własną skrzynkę wypełnioną różnymi narzędziami. Wyjście "w teren", aby naprawić usterkę? Żaden problem. Wraz z tymi kompletami dzieciaki mogą bawić się w wykonywanie napraw.

  Jeszcze bardziej realna zabawa

  Walizki z narzędziami dla dzieci Bosch to zestawy, które z pewnością zachwycą wszystkich małych majsterkowiczów! Niemiecka firma Klein tworzy współpracę z producentem urządzeń elektrycznych Bosch. Dzięki staranności wykonania, produkty odwzorowane będą w wysokim stopniu z realnymi przyrządami. Zarówno skrzynki, jak i walizki Bosch są wypełnione najróżniejszymi przyrządami, takimi jak: wiertarka, młotek, piła, klucz, śrubki i inne. Wraz z tymi zestawami Wasza zabawa może być naprawdę realna i udana.

 • Warsztaty/Stoliki

  Warsztat z narzędziami dla dzieci

  Warsztaty małych majsterkowiczów to miejsca, w których dzieci czują się najlepiej. To tutaj mogą zebrać wszystkie narzędzia i akcesoria, których używają zarówno podczas drobnych usterek, jak i cięższych, specjalistycznych napraw. Zabawki wykonano z różnego rodzaju tworzywa, wszystkie cechują się jednak doskonałą jakością i trwałością. Dla fanów majsterkowania warsztat to wymarzony prezent, z którego będą korzystać podczas każdej wolnej chwili.

  Warsztat z narzędziami drewniany

  Jako że drewno cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród dzieci, jak i rodziców, proponujemy w tej podkategorii także warsztaty oraz stoliki stolarza wykonane z drewna. Wraz z tymi kompletami mali majsterkowicze będą mogli rozpocząć swoją szaloną karierę! Produkty te są w pełni bezpieczne, a dzięki nim smyki będą mogły dokręcać, przybijać, wkręcać... Zapowiada się wspaniała zabawa!

  Warsztat z narzędziami dla dzieci Bosch

  Mali fani majsterkowania będą zachwyceni warsztatami dla dzieci od licencjonowanej firmy Bosch przy współpracy z producentem Klein! Co byście powiedzieli na cały warsztat, pełny narzędzi odwzorowanych na realnych urządzeniach Bosch? Tutaj znajdziecie klika propozycji takich zestawów. Pamiętajcie, że "profesjonalny" stół stanowi centrum i zaplecze małego majsterkowicza. Ruszamy do pracy?

 • Zestawy Konstrukcyjne

  Zestawy konstrukcyjne dla dzieci

  Konstrukcyjne akcesoria do łączenia, przybijania, dokręcania i wkręcania interesują dzieci już od najmłodszych lat. Zestawy zawierające elementy do składania i samodzielnego montowania to doskonałe ćwiczenia, które sprawdzają zdolności manualne dzieci, a także rozwijają ich wyobraźnię! Często bowiem okazuje się, iż zabawka wymaga od malucha logicznego myślenia i ,,główkowania" nad sposobem tworzenia danych elementów. Produkty wchodzące w skład zestawów konstrukcyjnych stworzone zostały z myślą o ciekawych świata dzieciach, a dedykowane są często już trzylatkom!

  Duży wybór zestawów

  Elementy w zestawach konstrukcyjnych mogą być wykonane z różnych tworzyw, przede wszystkim metal, drewno, plastik. Pierwsze zestawy konstrukcyjne są już zadedykowane dzieciom powyżej trzeciego roku życia, ale jest to oczywiście podkategoria, w której także starsze dzieci się doskonale odnajdą. Chcecie się pobawić w mechanika i skręcić autko? A może wolicie stworzyć jakąś własną, ciekawą konstrukcję? Już teraz możecie!

 • Przebijanki

  Przebijanki dla dzieci

  Nic tak nie rozwija zdolności manualnych jak przebijanki! Te proste w zasadzie działania zabawki świetnie ćwiczą koordynację ręka-oko, uczą cierpliwości i dostarczają mnóstwo wesołej zabawy. Pokazują dzieciom ciąg przyczynowo-skutkowy, angażują i niesamowicie bawią. Przebijanki to w większości produkty drewniane, bezpieczne dla dzieci i środowiska. Barwne elementy zabawek przyciągają uwagę maluchów, a z doświadczenia wiemy, że sprawdzają się u wszystkich jedynaków - przebijanki to zabawki angażujące głównie jedno dziecko, ale...robią to w sposób maksymalnie efektywny :)

  Na czym polega zabawa przebijankami?

  Przebijanki z młotkiem to świetna zabawa dla maluchów! Zwykle zadaniem smyków jest przebicie za pomocą młoteczka różnokolorowych elementów do środka deseczki. Oczywiście, w tej podkategorii znajdziecie również bardziej rozbudowane komplety, które pełnią jeszcze więcej funkcji, jak choćby przebijanka z kulodromem, przebijanka z cymbałkami bądź przebijanka z kulkami, dzięki której zagracie w Złap Piłkę. Przebijanki dla dzieci niosą aż tyle możliwości! Wspaniałej zabawy!

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 145 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 145 elementów