MAJSTERKOWANIE

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
MAJSTERKOWANIE MAJSTERKOWANIE

Kategoria ta zostanie poświęcona małym majsterkowiczom, którzy z pasją podglądają starsze osoby i próbują zostać prawdziwymi budowlańcami! W miejscu tym znajdują się produkty najwyższej jakości, uznanych marek i firm producentów, którzy na pierwszym miejscu stawiają zawsze jakość produktów. Na wyróżnienie zasługują m. in. produkty marki Janod, W...

Kategoria ta zostanie poświęcona małym majsterkowiczom, którzy z pasją podglądają starsze osoby i próbują zostać prawdziwymi budowlańcami! W miejscu tym znajdują się produkty najwyższej jakości, uznanych marek i firm producentów, którzy na pierwszym miejscu stawiają zawsze jakość produktów. Na wyróżnienie zasługują m. in. produkty marki Janod, Wader Polesie, Klein, a także produkty drewniane, których popularność wzrasta z roku na rok.

Pasjonaci przygód Boba Budowniczego znajdą tutaj narzędzia, skrzynki i walizki, warsztaty, oraz zestawy konstrukcyjne, dzięki którym żadna praca w terenie nie będzie już straszna! Młotek, śrubka, tradycyjna przebijanka lub stolik małego majsterkowicza? Zapraszamy do oglądania!

Więcej

MAJSTERKOWANIE Jest 132 produktów.

Podkategorie

 • Narzędzia

  Wkręcanie, dokręcanie, wycinanie, a może budowanie od podstaw? Wszystkie te czynności wymagają specjalistycznych narzędzi budowniczych, które powinny zagościć w asortymencie każdego majsterkowicza. W tej podkategorii znajdują się akcesoria plastikowe i drewniane, dedykowane różnym grupom wiekowym. 

 • Skrzynki, Walizki

  Prawdziwy wielbiciel majsterkowania nie może pozwolić sobie na to, aby w jego kolekcji zabrakło profesjonalnej walizki z narzędziami. Poniżej znajdują się więc wszystkie zabawki, które zapełnią półki małych stolarzy/mechaników. Walizki wypełnione młotkami i śrubkami świetnie sprawdzą się podczas pracy ,,w terenie", kiedy musimy dojechać do klienta i zabrać ze sobą całe wyposażenie warsztatu. 

 • Warsztaty/Stoliki

  Warsztaty małych majsterkowiczów to miejsca, w których dzieci czują się najlepiej. To tutaj mogą zebrać wszystkie narzędzia i akcesoria, których używają zarówno podczas drobnych usterek jak i cięższych, specjalistycznych napraw. Zabawki wykonano z różnego rodzaju tworzywa, wszystkie cechują się jednak doskonałą jakością i trwałością.  Dla fanów majsterkowania warsztat to wymarzony prezent, z którego będzie korzystać podczas każdej wolnej chwili

 • Zestawy Konstrukcyjne

  Konstrukcyjne akcesoria do łączenia, przybijania, dokręcania i wkręcania interesują dzieci już od najmłodszych lat. Zestawy zawierające elementy do składania i samodzielnego montowania to doskonałe ćwiczenia, które sprawdzają zdolności manualne dzieci, a także rozwijają ich wyobraźnię! Często bowiem okazuje się, iż zabawka wymaga od malucha logicznego myślenia i ,,główkowania" nad sposobem tworzenia danych elementów. Produkty wchodzące w skład zestawów konstrukcyjnych stworzone zostały z myślą o ciekawych świata dzieciach, a dedykowane są często już trzylatkom!

 • Przebijanki

  Nic tak nie rozwija zdolności manualnych jak przebijanki! Te proste w zasadzie działania zabawki świetnie ćwiczą koordynację ręka-oko, uczą cierpliwości i dostarczają mnóstwo wesołej zabawy. Pokazują dzieciom ciąg przyczynowo skutkowy, angażują i niesamowicie bawią. Przebijanki to w większości produkty drewniane, bezpieczne dla dzieci i środowiska. Barwne elementy zabawek przyciągają uwagę maluchów, a z doświadczenia wiemy, że sprawdzają się u wszystkich jedynaków - przebijanki to zabawki angażujące głównie jedno dziecko, ale...robią to w sposób maksymalnie efektywny :)

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 132 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 132 elementów