Pojemniki 1

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Pojemniki 1 Pojemniki 1

Mały rozmiar to ich duży atut! Prezentowane pojemniki do przechowywania klocków/zabawek są w rozmiarze 1 (12,5X12,5 ), co sprawia, że świetnie wpasują się do każdej powierzchni naszego mieszkania. To dzięki nim zachęcimy dziecko do zachowania ,,względnego" porządku w pokoju - jeśli nie zabawki, to na pewno zagoszczą w nich skarby naszych pociech...

Mały rozmiar to ich duży atut! Prezentowane pojemniki do przechowywania klocków/zabawek są w rozmiarze 1 (12,5X12,5 ), co sprawia, że świetnie wpasują się do każdej powierzchni naszego mieszkania. To dzięki nim zachęcimy dziecko do zachowania ,,względnego" porządku w pokoju - jeśli nie zabawki, to na pewno zagoszczą w nich skarby naszych pociech.

Pojemniki dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Pozwoli to trafić w gusta każdego rodzica i dziecka. A jeśli zdecydujemy się na zakup większej ilości takich pudełek, w pokoju może powstać prawdziwa, klockowa forteca! Pojemniki wyglądają i funkcjonują jak prawdziwe klocki, dlatego możesz układać je jeden na drugim, oszczędzając w ten sposób przestrzeń. Daje to również możliwość kreatywnego układania i sortowania pojemników. Sprzątanie po zabawie również może być świetną zabawą!

Więcej

Pojemniki 1 Jest 14 produktów.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów