LEGO® Jurassic World

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
LEGO® Jurassic World LEGO® Jurassic World

LEGO® Jurassic World! Fani kultowej ekranizacji mogą teraz samodzielnie odtworzyć scenerię znaną z serii filmów i razem z innymi bohaterami przenieść się w ten niespotykany świat, w którym rządzą dinozaury, a ludzie nie mają zbyt wiele do powiedzenia. Filmy Jurassic zyskały miano jednych z najpopularniejszych na świecie, a przygody bohaterów sta...

LEGO® Jurassic World! Fani kultowej ekranizacji mogą teraz samodzielnie odtworzyć scenerię znaną z serii filmów i razem z innymi bohaterami przenieść się w ten niespotykany świat, w którym rządzą dinozaury, a ludzie nie mają zbyt wiele do powiedzenia. Filmy Jurassic zyskały miano jednych z najpopularniejszych na świecie, a przygody bohaterów stały się inspiracją do stworzenia różnorodnych figurek, maskotek, czy gier. Duńska marka klocków również nie pozostała dłużna i wyszła naprzeciw oczekiwaniom swoich fanów, projektując zestawy o różnej ilości elementów i zróżnicowanym stopni trudności.

LEGO JURASSIC WORLD ZESTAWY

Zachowania olbrzymów nie da się przewidzieć, ale można je odtworzyć! Propozycje LEGO z tej serii to prawdziwa gratka dla fanów Jurassic World – zestawy, które idealnie odzwierciedlają filmową scenerię i nawiązują do popularnych kadrów znanych z kinowego ekranu. W ofercie znajdują się również mniejsze zestawy, które z pewnością rozbudzą ciekawość i sprawią, że seria stanie się jeszcze bardziej interesująca. Wśród zestawów z serii JURASSIC WORLD znajdziemy Pościg za kranotaurem, w którym będziemy gonić wielkiego dinozaura, który uciekł ze swojego wybiegu. Zestaw Ucieczka stygimolocha to pościg samochodem terenowym za nieco mniejszych rozmiarów gadem. Czekają w nim różne atrakcje, jak na przykład budowla ze zjeżdżalnią. Uwagę przyciąga również Wystawa skamieniałości tyranozaura, gdzie możemy przyjrzeć się kościom tej słynnej bestii. 

Wszystkie zestawy z serii posiadają dołączone figurki bohaterów znanych z filmu. Towarzyszy nam Owen, Claire, Sammy, Kenji oraz Darius. W zestawach znajdziemy też miniaturowe figurki dinozaurów, które dodatkowo wprowadzą więcej realizmu do świata, w którym królują prehistoryczne gady. Przenieś się do miejsca pełnego przygód z najnowszymi zestawami LEGO JURASSIC WORLD.

Więcej

LEGO® Jurassic World Jest 36 produktów.

Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów