LEGO® Jurassic World

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
LEGO® Jurassic World LEGO® Jurassic World

Wielkie Indoraptory, groźne Pteranodony i straszne Karnotaury to propozycje z najnowszej serii LEGO® Jurassic World! Fani kultowej ekranizacji mogą teraz samodzielnie odtworzyć scenerię znaną z serii filmów i razem z innymi bohaterami przenieść się w ten niespotykany świat, w którym rządzą dinozaury, a ludzie nie mają zbyt wiele do powiedzenia. ...

Wielkie Indoraptory, groźne Pteranodony i straszne Karnotaury to propozycje z najnowszej serii LEGO® Jurassic World! Fani kultowej ekranizacji mogą teraz samodzielnie odtworzyć scenerię znaną z serii filmów i razem z innymi bohaterami przenieść się w ten niespotykany świat, w którym rządzą dinozaury, a ludzie nie mają zbyt wiele do powiedzenia. Filmy Jurassic zyskały miano jednych z najpopularniejszych na świecie, a przygody bohaterów stały się inspiracją do stworzenia różnorodnych figurek, maskotek, czy gier. Duńska marka klocków również nie pozostała dłużna i wyszła naprzeciw oczekiwaniom swoich fanów, projektując zestawy o różnej ilości elementów i zróżnicowanym stopni trudności.

Zachowania olbrzymów nie da się przewidzieć, ale można je odtworzyć! Propozycje LEGO z tej serii to prawdziwa gratka dla fanów Jurassic WorldPościg Raptorów czy Atak Indoraptora to zestawy, które idealnie odzwierciedlają filmową scenerię i nawiązują do popularnych kadrów znanych z kinowego ekranu. W ofercie znajdują się również mniejsze zestawy, które z pewnością rozbudzą ciekawość i sprawią, że seria stanie się jeszcze bardziej interesująca.

Więcej

LEGO® Jurassic World Jest 19 produktów.

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów