MUROWANIE, BUDOWANIE Z CEGIEŁEK

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
MUROWANIE, BUDOWANIE Z CEGIEŁEK MUROWANIE, BUDOWANIE Z CEGIEŁEK

Budowanie z cegiełek to niezwykle interesujące, konstrukcyjne wyzwanie. Zestawy z tej kategorii opierają się głównie na dwóch markach - Teifoc oraz Trefl. Dzieci oraz rodzice mogą dokonać wyboru - tworzenie poprzez murowanie, czyli zaprawę lub sklejenie cegiełek za pomocą kleju. Wszystkie zestawy, bez względu na markę promują kreatywne zabawy, a...

Budowanie z cegiełek to niezwykle interesujące, konstrukcyjne wyzwanie. Zestawy z tej kategorii opierają się głównie na dwóch markach - Teifoc oraz Trefl. Dzieci oraz rodzice mogą dokonać wyboru - tworzenie poprzez murowanie, czyli zaprawę lub sklejenie cegiełek za pomocą kleju. Wszystkie zestawy, bez względu na markę promują kreatywne zabawy, a co najważniejsze, poszczególne elementy są w zupełności bezpieczne dla pociech.

Więcej

MUROWANIE, BUDOWANIE Z CEGIEŁEK Jest 65 produktów.

Podkategorie

  • Teifoc

    Te niestandardowe ,,klocki" to coś dla prawdziwych fanów budowania i majsterkowania! Już teraz możesz zamienić się w kierownika budowy i samodzielnie, cegiełka po cegiełce, odtworzyć plan budowy domu, studni czy małej kapliczki. Klocki do złudzenia przypominają prawdziwe cegły o pomarańczowym kolorze – cała zabawa polega na tym, aby je ze sobą połączyć przy pomocy specjalnej zaprawy. Każdy zestaw to inny plan do zrealizowania – do wyboru są domki, ogródki, altanki, a nawet zamek. Wewnątrz każdego opakowania znajdują się cegły, zaprawa, narzędzia oraz plan budowy, czyli absolutnie wszystko, co potrzeba do profesjonalnej realizacji projektu. Co ciekawe, gdy powstała budowla nam się znudzi, przy pomocy wody zaprawę można zmyć i rozpocząć cały proces od początku. Klocki Zestawy Teifoc cieszą się sporą popularnością i stanowią ciekawą alternatywę dla standardowych klocków dla dzieci. Zestawy produkowane są przez niemiecką markę Eitech.

  • Trefl Brick Trick

    Ta firma to gwarancja kreatywnej i fantastycznej zabawy! Cegiełki z zestawów są niemalże identyczne jak te, które mamy okazję zobaczyć na każdej budowie. Każdy komplet zawiera również miniaturowe deseczki i elementy dekoracyjne, które ocieplą wizerunek każdej budowli. Do stworzenia jest m. in. zamek, remiza, młyn i domek! Trefl Brick Trick posiada również osobne zestawy uzupełniające w postaci cegiełek oraz kleju.

  • Pozostałe Zestawy

    Pozostałe zestawy innych marek do tworzenia budowli.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 65 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 65 elementów