MUROWANIE, BUDOWANIE Z CEGIEŁEK

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
MUROWANIE, BUDOWANIE Z CEGIEŁEK MUROWANIE, BUDOWANIE Z CEGIEŁEK

Budowa z cegiełek dla dzieci

Budowanie z cegiełek to niezwykle interesujące, konstrukcyjne wyzwanie. Zestawy z tej kategorii opierają się głównie na dwóch markach - Teifoc oraz Trefl. Dzieci oraz rodzice mogą dokonać wyboru - tworzenie poprzez murowanie, czyli zaprawę lub sklejenie cegiełek za pomocą kleju. Wszystkie zestawy, bez względu na mark...

Budowa z cegiełek dla dzieci

Budowanie z cegiełek to niezwykle interesujące, konstrukcyjne wyzwanie. Zestawy z tej kategorii opierają się głównie na dwóch markach - Teifoc oraz Trefl. Dzieci oraz rodzice mogą dokonać wyboru - tworzenie poprzez murowanie, czyli zaprawę lub sklejenie cegiełek za pomocą kleju. Wszystkie zestawy, bez względu na markę, promują kreatywne zabawy, a co najważniejsze, poszczególne elementy są w zupełności bezpieczne dla pociech. Budowa z cegiełek dla dzieci to fantastyczna zabawa, która rozwija umiejętności manualne oraz kreatywność, a także pobudza wyobraźnię.

Co możemy zbudować?

Cegły dla dzieci do budowania sprawią, że będziecie się świetnie bawić, ale też dadzą Wam możliwość stworzenia wielu budowli. Co powiecie na to, aby zbudować dom, młyn, garaż, domek letni, kapliczkę, farmę, studnię, willę, a może nawet zamek? Dzięki tak licznym możliwościom możecie nawet spróbować zbudować całe miasteczko! Wszyscy mali miłośnicy budowania i konstruowania dzięki najróżniejszym zestawom mogą się teraz podjąć tego wyzwania.

Więcej

MUROWANIE, BUDOWANIE Z CEGIEŁEK Jest 95 produktów.

Podkategorie

 • Teifoc

  Teifoc - nieco inne "klocki"

  Te niestandardowe ,,klocki" to coś dla prawdziwych fanów budowania i majsterkowania! Już teraz możesz zamienić się w kierownika budowy i samodzielnie, cegiełka po cegiełce, odtworzyć plan budowy domu, studni czy małej kapliczki. Klocki do złudzenia przypominają prawdziwe cegły o pomarańczowym kolorze – cała zabawa polega na tym, aby je ze sobą połączyć przy pomocy specjalnej zaprawy. Już teraz dzieciaki mogą więc się poczuć jak na prawdziwym placu budowy!

  Zestawy Teifoc

  Każdy zestaw to inny plan do zrealizowania – do wyboru są różne domki, ogródek, młyn, garaż, kapliczka, farma, studnia, latarnia morska, wiatrak, a nawet zamek. Wewnątrz każdego opakowania znajdują się cegły, zaprawa, narzędzia oraz plan budowy, czyli absolutnie wszystko to, co potrzeba do profesjonalnej realizacji projektu. Co ciekawe, gdy powstała budowla nam się znudzi, przy pomocy wody zaprawę można zmyć i rozpocząć cały proces od początku. Klocki Zestawy Teifoc cieszą się sporą popularnością i stanowią ciekawą alternatywę dla standardowych klocków dla dzieci. Zestawy produkowane są przez niemiecką markę Eitech. Ważnym atutem zestawów Teifoc jest to, że poszczególne elementy są wykonane z naturalnych materiałów, co czyni zabawę w pełni bezpieczną.

  Komplety uzupełniające

  Wśród kompletów Teifoc znajdziecie zestawy uzupełniające, takie jak zestaw samych cegiełek oraz składający się wyłącznie z cementu. Kiedy więc kończą Wam się tylko poszczególne elementy, możecie zaopatrzyć się w tego typu zestaw i dalej cieszyć się wspaniałą zabawą.

 • Trefl Brick Trick

  Buduj z cegły

  Ta firma to gwarancja kreatywnej i fantastycznej zabawy! Cegiełki z zestawów są niemalże identyczne jak te, które mamy okazję zobaczyć na każdej budowie. Każdy komplet zawiera również miniaturowe deseczki i elementy dekoracyjne, które ocieplą wizerunek każdej budowli. Do stworzenia jest m. in. garaż, wieża, zamek, remiza, młyn, wiatrak, sklep, komisariat i domek! Możecie oczywiście połączyć różne budynki, aby stworzyć miasto bądź wieś.

  Seria Podróże

  Trefl Brick Trick Podróże to komplety, dzięki którym zbudujecie różne, doskonale Wam znane budynki, takie jak choćby Sukiennice w Krakowie, Żuraw Gdański, Pałac Kultury czy Zamek w Malborku.

  Trefl Brick Trick klej i cegiełki

  Trefl Brick Trick posiada również osobne zestawy uzupełniające w postaci cegiełek oraz kleju - to przy jego pomocy tworzycie swoje budowle. Jeśli brakuje Wam wyłącznie poszczególnych elementów lub chcecie spróbować stworzyć jakiś własny projekt, to komplety uzupełniające mogą się okazać bardzo dobrym i pomocnym rozwiązaniem.

  Cegły wielokrotnego użytku

  Cegiełki z zestawów Trefl Brick Trick możecie wykorzystywać wiele razy - wystarczy że włożycie Waszą konstrukcję na kilka/kilkanaście minut do wody, po czym delikatnie rozdzielicie cegiełki i oczyścicie wszystkie elementy z kleju. Zarówno deseczkę, jak i cegiełki możecie użyć do stworzenia następnej budowli. Brzmi jak zabawa bez końca, nieprawdaż?

  Nowość od Trefl

  Trefl Brick Trick Harry Potter to najnowsza, fantastyczna propozycja różnych zestawów, z których zbudujecie budowle znane Wam z tego świata magii. Jeśli jesteście fanami książek bądź filmów z serii o Harrym Potterze i jego przyjaciołach oraz kochacie budować różne budowle, są to komplety idealne dla Was. Już teraz możecie zbudować Wielką Salę, Długą Galerię oraz Wieżę Zegarową!

 • Pozostałe Zestawy

  Pozostałe zestawy

  Pozostałe zestawy innych marek do tworzenia budowli, jak choćby komplety gipsowe Wise Elk. W zestawach tej firmy budujecie konstrukcje przy użyciu cegiełek oraz nietoksycznych klejów. Możecie oczywiście tworzyć budowle, wykorzystując instrukcję, ale też dać się ponieść wyobraźni i wymyślić własny projekt.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 95 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 95 elementów