PUZZLE, UKŁADANKI

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
PUZZLE, UKŁADANKI PUZZLE, UKŁADANKI

Drewniane puzzle i układanki dla dzieci skierowane są przede wszystkim dla najmłodszej grupy wiekowej. Większość z układanek posiada specjalne uchwyty, które ułatwią chwytanie poszczególnych elementów, zachęcając dzieci do dalszej zabawy. Zabawki umieszczane są na drewnianych podkładkach, a kolorowe puzzle z grafiką przedmiotów i postaci dobrze ...

Drewniane puzzle i układanki dla dzieci skierowane są przede wszystkim dla najmłodszej grupy wiekowej. Większość z układanek posiada specjalne uchwyty, które ułatwią chwytanie poszczególnych elementów, zachęcając dzieci do dalszej zabawy. Zabawki umieszczane są na drewnianych podkładkach, a kolorowe puzzle z grafiką przedmiotów i postaci dobrze rozpoznawalnych przez dzieci gwarantuje długie godziny zabawy.

DREWNIANE PUZZLE DŹWIĘKOWE

Wśród zestawów w tej kategorii absolutną furorę robią urocze i zabawne puzzle dźwiękowe, produkowane przez firmę Melissa & Doug. Jest to świetny prezent dla malucha, który dopiero zaczyna swoją przygodę z układaniem puzzelków. Zabawka ćwiczy umiejętność logicznego myślenia, zdolności manualne dziecka, a przy tym pomaga mu poznawać świat za pomocą różnych zmysłów: dotyku, wzroku oraz słuchu. Elementy układanki posiadają poręczne uchwyty, które ułatwią naszemu dziecku umieszczanie ich w odpowiednich miejscach. Dodatkowo, kiedy naciśniemy specjalny guziczek, znajdujący się na puzelku, usłyszymy jeden z kilkudziesięciu ciekawych dźwięków. W zależności od zestawu będą to dźwięki instrumentów muzycznych, zwierzątek, mieszkających na farmie lub w dżungli albo różnego rodzaju pojazdy. Każdy element będzie wydawał dźwięk charakterystyczny dla przedmiotu lub zwierzątka, które się na nim znajduje. Dzięki temu dziecko będzie mogło poznać głosy różnych zwierzaków i pojazdów, nauczyć się ich nazw oraz poćwiczyć spostrzegawczość i zdolności manualne.

DREWNIANE PUZZLE NA PODKŁADCE

oprócz puzzli dźwiękowych w naszej ofercie znajdziecie również zestawu drewnianych puzzli na podkładkach. Materiały, z których zostały wykonane są wysokiej jakości i zapewniają zabawę na długie godziny. Gotowy obrazek, umieszczony na drewnianej podkładce, możemy ustawić bądź powiesić w honorowym miejscu w dziecięcym pokoju aby stanowił jego ciekawą ozdobę. Wśród zestawów puzzli na podkładce znajdziemy wzory dla maluchów, składające się z niewielu elementów, przedstawiające zwierzątka, pojazdy budowlane, wozy strażackie czy dinozaury

Obok wzorów dla maluchów znajdziemy tu także nieco poważniejsze wzory. Z drewnianych elementów możecie ułożyć okrągły obrazek, na którym ujrzymy wszystkie cztery pory roku oraz aktywności i zabawy z nimi związane. Uwagę przyciąga również mapa Europy, na której poszczególne elementy mają kształt odpowiednich państw. Dzięki temu dziecko będzie miało szansę nauczyć się rozpoznawania krajów po ich konturach na mapie, a nauka geografii stanie się świetną zabawą. Podobnie ciekawym i funkcjonalnym zestawem będą puzzle drewniane, które ułożymy w kształt naszej planety - Ziemi. Puzzle są dwustronne, a na każdym kontynencie namalowane zostały obiekty i zwierzęta dla niego charakterystyczne. 

DREWNIANE UKŁADANKI

Układanie i dopasowywanie do siebie różnych elementów to nie tylko puzzle z ciekawymi obrazkami, ale także barwne mozaiki do układania na drewnianych podkładkach. W tych zestawach zamiast puzzli, z których ma powstać konkretny obrazek, mamy kilka różnobarwnych geometrycznych kształtów. Naszym zadaniem będzie ułożenie ich na podkładce w taki sposób, aby wszystkie pola zostały szczelnie zapełnione. Możecie też układać najróżniejsze wzorki od motylków i kwiatków po wesołe mandale

Wśród tych zestawów szczególną uwagę zwracają również pierwsze układanki dla najmłodszej grupy wiekowej, składające się z kilku elementów, po złożeniu których powstanie obrazek-figurka ze zwierzakami z farmy, safari lub pojazdami. Będzie to świetny początek przygody z puzzlami i układaniem! Układanki są bardzo proste, a duże rozmiary elementów sprawiają, że nie musimy obawiać się o to, że dziecko zadławi się którymś z nich, nawet jeśli weźmie go do buzi. 

Ciekawą opcją są także obrotowe układanki w pudełeczku, z których możesz ułożyć aż sześć różnych obrazków. Układanka składa się z niewielkich sześcianów, które na każdym boku mają namalowany jakiś element obrazka. Należy obrócić je w taki sposób, aby wszystkie części rysunku do siebie pasowały. Kiedy ułożymy pierwszy obrazek, możemy z tych samych klocków ułożyć kolejne, obracając je znowu odpowiednią stroną do góry. Zabawa ta uczy dziecko zdolności logicznego myślenia i rozpoznawania elementów poszczególnych obrazków.

Więcej

PUZZLE, UKŁADANKI Jest 209 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 209 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 209 elementów