LEGO® Minecraft

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
LEGO® Minecraft LEGO® Minecraft

Seria LEGO MINECRAFT nawiązuje do znanej i lubianej na całym świecie gry komputerowej. Gracze mogą w świecie rzeczywistym odtwarzać plansze znane z wirtualnej przestrzeni. Każda rozgrywka polega na przetrwaniu w nieznanym świecie, który za każdym razem jest nieco inny – składa się z pojedynczych bloków, które można dowolnie przebudowywać, tworzą...

Seria LEGO MINECRAFT nawiązuje do znanej i lubianej na całym świecie gry komputerowej. Gracze mogą w świecie rzeczywistym odtwarzać plansze znane z wirtualnej przestrzeni. Każda rozgrywka polega na przetrwaniu w nieznanym świecie, który za każdym razem jest nieco inny – składa się z pojedynczych bloków, które można dowolnie przebudowywać, tworząc swoją własną wizję tej nieziemskiej krainy! Odkrywanie poszczególnych części świata Minecraft to niesamowita przygoda, w którą wyruszają nie tylko dzieci, ale również młodzież i dorośli. W dalszych etapach gry można przenieść się także do dwóch innych wymiarów: Netheru i Endu – to właśnie tam do zdobycia są wyjątkowe umiejętności i przedmioty, których nie można znaleźć nigdzie indziej.

LEGO MINECRAFT ZESTAWY

Zestawy LEGO® Minecraft nawiązują bezpośrednio do przestrzeni wirtualnej – podobnie jak tam, w realu również można budować świat niczym z kwadratowych bloków. Każdy zestaw odwołuje do znanej tematyki i przedstawia poszczególne rejony minecraftowej rzeczywistości. W ofercie znajdują się zarówno mniejsze zestawy z poszczególnymi postaciami, jak Steve czy Alex, ale również większe propozycje, dzięki którym własnymi rękoma można zbudować Pasiekę, Siedlisko Lisów czy Dom na grzybie. Wśród zestawów z serii LEGO MINECRAFT znajdziemy także bardziej rozbudowane konstrukcje, na przykład Teren szkoleniowy z wieloma pomieszczeniami i miejscami do zabawy. Możesz zbudować także duży Kreatywny Warsztat 3.0, który możesz dowolnie przebudowywać, tworząc nowe, ciekawe budynki i konstrukcje. Zajrzyj do "Opuszczonej" kopalni odegraj scenę Walki ze strażnikami albo Najazdu Złosadników. Kolekcję miejsc i budynków możesz uzupełnić o Punkt Handlowy, Stajnię albo Króliczą farmę. Zestawy, małe i duże, możesz łączyć ze sobą i, zupełnie tak jak w grze komputerowej, budować i rozbudowywać swój świat. 

LEGO MINECRAFT FIGURKI

W przygodach w świecie Minecrafta towarzyszyć Ci będą znani z gry bohaterowie w formie mini figurek. Znajdziesz tu Żelaznego Golema, Creepera, Szkieletowego jeźdźca czy Alexa oraz Steve'a. Nie zabrakło tu także figurek zwierząt, które są bardzo ważnym elementem świata Minecrafta. Oprócz lisów z siedliska Twój świat nawiedzą też kot, kurczak, koń, kwietna krowa czy świnia. Świnia dodatkowo występuje w formie domku z wieloma pomieszczeniami i platformami, na których możesz odgrywać tematyczne scenki. 

Powiększaj swoją kolekcję, buduj i rozbudowuj swój świat z LEGO MINECRAFT.

Więcej

LEGO® Minecraft Jest 60 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 60 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 60 elementów