Pojemniki LEGO

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Pojemniki LEGO Pojemniki LEGO
Pojemniki w kształcie klocków to prawdziwy hit wśród fanów duńskich zestawów do układania! Wykonane z wysokiej jakości plastiku są wyjątkowo trwałe i odporne na zniszczenia, a dzięki sporej pojemności maluchy mogą w nich przechowywać wszystkie swoje skarby. Pojemniki występują w różnych wariantach wielkościowych – począwszy od pojedynczych klock...
Pojemniki w kształcie klocków to prawdziwy hit wśród fanów duńskich zestawów do układania! Wykonane z wysokiej jakości plastiku są wyjątkowo trwałe i odporne na zniszczenia, a dzięki sporej pojemności maluchy mogą w nich przechowywać wszystkie swoje skarby. Pojemniki występują w różnych wariantach wielkościowych – począwszy od pojedynczych klocków z jedną wypustką, kończąc na większych pojemnikach z ośmioma wypustkami i dodatkowymi szufladami. W ofercie znajdują się również pojemniki w kształcie głowy popularnych figurek LEGO®, które dodatkowo ozdobią pokój każdego malucha.

Pojemniki pozwalają utrzymać ład i porządek – każdy zestaw LEGO w końcu będzie kompletny i nie będzie w nim brakować żadnych elementów! Świetnym rozwiązaniem jest możliwość nakładania jednego pudła na drugie, bowiem składają się niczym prawdziwe klocki – łatwo zatem zaoszczędzić miejsce nawet w niewielkim pomieszczeniu.

 
Więcej

Pojemniki LEGO Jest 103 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 103 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 103 elementów