Instrumenty Muzyczne

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Instrumenty Muzyczne Instrumenty Muzyczne

Drewniane instrumenty i zabawki muzyczne to gwarancja niesamowitych dźwięków, które wypełnią każdą klasę lekcyjną, mieszkania i domy. Prym w tej kategorii wiedzie firma Melissa&Doug, która oferuje całe zestawy zabawek muzycznych. Dla maluszków świetnie sprawdzą się drewniane marakasy, kolorowe i poręczne, które dziecko może wziąć do buzi bez...

Drewniane instrumenty i zabawki muzyczne to gwarancja niesamowitych dźwięków, które wypełnią każdą klasę lekcyjną, mieszkania i domy. Prym w tej kategorii wiedzie firma Melissa&Doug, która oferuje całe zestawy zabawek muzycznych. Dla maluszków świetnie sprawdzą się drewniane marakasy, kolorowe i poręczne, które dziecko może wziąć do buzi bez obaw o wyrządzenie sobie krzywdy.

DREWNIANE INSTRUMENTY MUZYCZNE

Młodzi melomani znajdą w tej kategorii prawdziwy raj dla siebie! Mamy tu wszystko, co potrzebne do urządzenia prawdziwego koncertu w Twoim domu. Jeśli interesuje Cię gra na instrumentach dętych, albo na lekcji muzyki zamierzacie rozpocząć naukę gry na jednym z najprostszych instrumentów, w tej kategorii znajdziecie dla siebie dobrej jakości drewniane flety do nauki, wykonane z wysokiej jakości materiałów, które nie zniszczą się podczas długich godzin ćwiczenia. Flety mają klasyczną formę i idealnie nadają się do szkoły, na lekcję muzyki.

Jeśli jednak zamiast instrumentów dętych wolicie perkusję, również mamy dla Was dobrą wiadomość. Wśród zestawów w tej kategorii znajdziemy drewniany bębenek, ozdobiony geometrycznym wzorem oraz pałeczkę do niego. Ze względu na materiały, z których jest wykonany, bębenek nie wydaje bardzo drażniącego dźwięku, dlatego nauka gry na nim nie będzie sprawiała kłopotu domownikom, którzy mieszkają w towarzystwie młodego perkusisty.

Oprócz bębenka znajdziemy u także cymbałki o klasycznej formie z kolorowymi płytkami wykonanymi z drewna lub metalu, grzechotki, zwane marakasami, a nawet pozytywki na korbkę, wydające przyjemny dla ucha dźwięk uroczej melodyjki. 

Rozwijanie zainteresowań muzycznych Twojego dziecka to bardzo ważna sprawa, dlatego warto wybrać produkty wysokiej jakości.

Więcej

Instrumenty Muzyczne Jest 28 produktów.

Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów