PLAYMOBIL Dragons - Jak wytresować smoka

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
PLAYMOBIL Dragons - Jak wytresować smoka PLAYMOBIL Dragons - Jak wytresować smoka

Nie każdy wiking jest zły! Dowodem jest wspaniały film animowany „Jak wytresować smoka”, który zyskał popularność wśród dzieci i młodzieży na całym świecie. Syn przywódcy – Czkawka – nie potrafi złapać i unicestwić żadnego smoka. Postanawia zatem zmienić mylne myślenie o tych wyjątkowych stworzeniach i gdy udaje mu się udomowić Szczerbatka, daje...

Nie każdy wiking jest zły! Dowodem jest wspaniały film animowany „Jak wytresować smoka”, który zyskał popularność wśród dzieci i młodzieży na całym świecie. Syn przywódcy – Czkawka – nie potrafi złapać i unicestwić żadnego smoka. Postanawia zatem zmienić mylne myślenie o tych wyjątkowych stworzeniach i gdy udaje mu się udomowić Szczerbatka, daje mieszkańcom wyspy Berk dowód na to, że smoki to zwierzęta o całkiem miłym usposobieniu. Doprowadza do tego, że z czasem każdy z wikingów ma swojego pupila, którego traktuje jak członka rodziny! Czkawka wraz ze swoim przyjacielem Szczerbatkiem ma wiele różnych przygód, które jednak zawsze dobrze się kończą. Seria klocków Playmobil - Jak wytresować smoka to edycja, która zyskała uznanie wśród fanów kinowej produkcji. Miłośnicy smoków mogą również samodzielnie tworzyć historie z bajowymi bohaterami: Białą Furią, Wichurą czy Hakokłem – być może losy ulubionych postaci potoczą się inaczej niż na kinowym ekranie?

PLAYMOBIL JAK WYTRESOWAĆ SMOKA ZESTAWY

Dla wszystkich fanów bajki Jak Wytresować Smoka mamy wspaniałe zestawy z tej właśnie serii od Playmobil. Spotkasz tu Białą Furię z Małym Smokiem, którą możesz kojarzyć z najnowszej części popularnej bajki. Figurka Furii jest bardzo wiernie odwzorowana, ma duże skrzydła oraz ciekawą funkcję strzelania specjalnymi pociskami, zupełnie jak prawdziwy smok. Smoczątko, które jej towarzyszy ma czarno-białą skórę i już na pierwszy rzut oka wygląda na niezwykle wesołe stworzonko.

Na wyspie Berk czas płynie swoim tempie, ale niestety czasem brakuje w nim rozrywek. Dlatego właśnie lokalny wynalazca i kowal Pyskacz skonstruował przedziwną machinę. To Katapulta do Owiec. Zadaniem urządzenia, jak nazwa wskazuje, jest wystrzeliwanie w powietrze zdziwionych owieczek i trafianie nimi do celu, w postaci drewnianej konstrukcji z siatkami, do których mają wpaść zwierzaki. Podzielcie się na drużyny i zobaczcie, w siatce którego teamu znajdzie się więcej owiec!

Nie mogło w tej serii zabraknąć też ulubionych bohaterów: Śledzika i Sztukamięsa. Chyba żaden smok nie ma takiej więzi ze swoim jeźdźcem, jak Sztukamięs ze Śledzikiem! Bohater siedzi na grzbiecie swojego smoka i razem biorą udział w wyścigu. Pyskacz próbuje ich zestrzelić za pomocą swojej katapulty do owiec. Kto wygra wyścig? Przekonajmy się!

Zestawy z serii Jak Wytresować Smoka przeniosą nas wprost na niezwykłą wyspę Berk, gdzie ludzie żyją w przyjaźni ze smokami i pomagają sobie nawzajem. Dołącz do dzielnych wikingów i ich bestii, bierz udział w różnorodnych aktywnościach i buduj swój świat rodem z produkcji wytwórni DreamWorks.

Więcej

PLAYMOBIL Dragons - Jak wytresować smoka Jest 22 produktów.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów