PLAYMOBIL AYUMA

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
PLAYMOBIL AYUMA PLAYMOBIL AYUMA

Playmobil prezentuje zestawy pełne magii z serii Ayuma. Dajcie się oczarować tej przepięknej, bajkowej serii, wraz z którą przeżyjecie fantastyczne przygody w niesamowitym lesie. Przedstawiamy wróżki Crystal Fairies, Forest Fairies, Bat Fairy oraz Knight Fairies. Z nimi i ich przyjaciółmi będziecie się świetnie bawić! Wybierzecie się do tej nies...

Playmobil prezentuje zestawy pełne magii z serii Ayuma. Dajcie się oczarować tej przepięknej, bajkowej serii, wraz z którą przeżyjecie fantastyczne przygody w niesamowitym lesie. Przedstawiamy wróżki Crystal Fairies, Forest Fairies, Bat Fairy oraz Knight Fairies. Z nimi i ich przyjaciółmi będziecie się świetnie bawić! Wybierzecie się do tej niesamowitej krainy wraz z kompletami od Playmobil?

PLAYMOBIL AYUMA ZESTAWY

Wśród zestawów z tej magicznej serii uwagę najmocniej przyciąga niezwykłe Drzewo Mądrości. Jego gałęzie są fluorescencyjne, co dodaje mu niesamowitego wyglądu. Jego najciekawszą cechą jest jednak to, że potrafi przepowiadać przyszłość i udzielać rad. Jak? Do górnej części drzewa należy wrzucić kostkę z różnymi rysunkami na jej ściankach, a Drzewo po krótkiej chwili "wypluje" ją. Zobacz, na której ściance zatrzymała się kostka, rozszyfruj rysunek i domyśl się, jakiej rady udzieliło Ci Drzewo Mądrości. Wiadomości od niego są zawsze zaszyfrowane, co dodaje aury tajemniczości do całej zabawy.

Magiczny świat możesz uzupełnić o niewielki zestaw z Knight Fairy z Tajemniczym Zwierzątkiem. Wróżka-Rycerz jest naprawdę piękna. Ma pomalowaną w bojowe barwy twarz, zbroję i piękne, turkusowe skrzydła. Jest też wyposażona w broń: dzidę z pióropuszem, gotowa do walki. Podobnie fantastycznym zestawem uzupełniającym jest nowość: Crystal Fairy i Bat Fairy z Tajemniczymi Zwierzętami. Jedna z wróżek jest mroczna, posiada skrzydła nietoperza, a w ręku berło. Druga zaś ma kryształowe skrzydełka i złotą różdżkę. Towarzyszą im wąż i kryształowy paw.

Zachwyt budzi również zestaw Domek Kropelka, w którym odnajdziemy uroczy domek dla wróżki w formie kropli wody, który możesz zawiesić lub postawić w swoim pokoju. Domek ma okrągłe wejście i jest wyposażony we wszystko, co potrzebne aby w nim zamieszkać: poduszkę, książki, pióro do pisania. Jest tu nawet maleńkie, okrągłe okienko. Bardzo podobnym, równie zachwycającym, lecz nieco mrocznym zestawem jest Kryjówka Bat Fairies, ona także ma formę ciemnej kropli, na której sieć utkał wielki pająk. W środku mieszka Wróżka-Nietoperz, która sypia, wisząc do góry nogami.

Wróżki z Ayuma uwielbiają kontakt z naturą, dlatego w zestawach znajdziesz piękne drzewa, na których mieszkają (Drzewo Wróżek), wodospady (Magiczne źródełko energii) i piękne scenerie, jak na przykład Obóz Treningowy w lesie.

Zbuduj swój magiczny świat pełen wróżek, jednorożców, zaczarowanych miejsc i zwierzątek, rozwijaj go, odgrywaj role i baw się świetnie z zestawami Playmobil Ayuma.

Więcej

PLAYMOBIL AYUMA Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów