Bakugan

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Bakugan Bakugan

Bakugan to popularny, japoński serial animowany, który opowiada o losach stworzeń nazywanych Bakuganami oraz młodych chłopcach, którzy każdego dnia rywalizują pomiędzy sobą. Walki młodzieńców są niezwykle interesujące - m. in. poprzez Bakugany, które służą jako ich ,,broń". Historia Bakuganów jest skomplikowana - według japońskiej fabuły, z nieb...

Bakugan to popularny, japoński serial animowany, który opowiada o losach stworzeń nazywanych Bakuganami oraz młodych chłopcach, którzy każdego dnia rywalizują pomiędzy sobą. Walki młodzieńców są niezwykle interesujące - m. in. poprzez Bakugany, które służą jako ich ,,broń". Historia Bakuganów jest skomplikowana - według japońskiej fabuły, z nieba zaczęły spadać tajemnicze karty, które trafiły do rąk dzieci na całym świecie. Potraktowano je jako mało szkodliwy obiekt i stworzono specjalną grą, którą nazwano Bakugan. Pod tą skomplikowaną nazwą kryją się tajemnicze istoty należące do Sześciu Domen, czyli sześciu żywiołów. Każdy Bakugan czerpie siły i moce z przypisanych do siebie żywiołów: ogień to domena Pyrusa, ze światła czerpie Haos, Ventus to wiatr, woda zasila Aquosa, z ciemności czerpie Darkus a z ziemi Subterra.

Jak podczas każdej serii, bohaterowie serialu dzielą się na postacie pozytywne i negatywne. Bakugan opowiada o walce dobra i zła, a rywalizacji pomiędzy żywiołami oraz o odwadze Młodych Wojowników.

Więcej

Bakugan Jest 219 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 219 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 219 elementów