Rowerki, Jeździki, Hulajnogi

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Rowerki, Jeździki, Hulajnogi Rowerki, Jeździki, Hulajnogi

Pierwszy rowerek biegowy to spełnienie marzeń wielu maluchów – w ofercie posiadamy rowerki niemieckiej marki PUKY, która cieszy się sporym zainteresowaniem w wielu krajach na całym świecie. Rowerki dzielą się na trzy rozmiary – od najmniejszych czterokołowych, poprzez średnie i największe dwukołowe. PUKY to gwarancja wysokiej jakości oraz wielu ...

Pierwszy rowerek biegowy to spełnienie marzeń wielu maluchów – w ofercie posiadamy rowerki niemieckiej marki PUKY, która cieszy się sporym zainteresowaniem w wielu krajach na całym świecie. Rowerki dzielą się na trzy rozmiary – od najmniejszych czterokołowych, poprzez średnie i największe dwukołowe. PUKY to gwarancja wysokiej jakości oraz wielu chwil wyjątkowej zabawy. Do dyspozycji maluchów pozostają także deskorolki METEOR w różnych kolorach – posłużą dzieciom zarówno zaprawionym w jeździe, jak również tym, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z jazdą na deskorolce.

Dużym zainteresowaniem cieszą się hulajnogi. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ofertę z kilku firm, a najbardziej popularną jest oczywiście hulajnoga Scoot and Ride. To produkt 2w1, który rośnie wraz z dzieckiem - hulajnoga może być również pierwszym jeździkiem, a spacery w towarzystwie ulubionej ,,zmotoryzowanej" zabawki będą jeszcze ciekawsze!

Więcej

Rowerki, Jeździki, Hulajnogi Jest 79 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 79 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 79 elementów