LEGO BOTANICAL COLLECTION

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
LEGO BOTANICAL COLLECTION LEGO BOTANICAL COLLECTION

LEGO po raz kolejny udowadnia, że klockami mogą bawić się nie tylko dzieci. LEGO Botanical Collection to nowa seria zestawów od LEGO dedykowana dorosłym konstruktorom, którzy nie boją się prawdziwych wyzwań. Zestawy Botanical Collection to zapierające dech w piersi modele o dużej ilości elementów, które przysporzą budowniczym nie lada radości, a...

LEGO po raz kolejny udowadnia, że klockami mogą bawić się nie tylko dzieci. LEGO Botanical Collection to nowa seria zestawów od LEGO dedykowana dorosłym konstruktorom, którzy nie boją się prawdziwych wyzwań. Zestawy Botanical Collection to zapierające dech w piersi modele o dużej ilości elementów, które przysporzą budowniczym nie lada radości, a po skonstruowaniu będą interesującą i wyjątkową ozdobą każdego domu. Ponadto modele wchodzące w skład tej botanicznej kolekcji zawierają elementy wykonane z plastiku pochodzenia roślinnego, pozyskanego z trzciny cukrowej ze zrównoważonego źródła. Zestaw LEGO Botanical Collection będzie także idealnym prezentem dla osób kreatywnych.

LEGO BOTANICAL COLLECTION ZESTAWY

Wśród zestawów LEGO BOTANICAL COLLECTION znajdziesz oczywiście zestawy o tematyce roślinnej. Do złożenia będą wspaniałe kwiaty i niezwykłe rośliny. Podaruj komuś przepiękne, żółte Słoneczniki, które własnoręcznie złożysz z klocków. Jeśli nudzą Cię zwykłe, sztuczne kwiaty i chcesz nieco urozmaicić swój wystrój wnętrza, doskonałą propozycją będą Strelicja królewska w doniczce i Drzewko Bonsai. Ukochanej osobie podaruj niezwykły Bukiet kwiatów, przy budowie którego zrelaksujesz się po długim dniu pracy. Jest to najprawdopodobniej najbardziej znany i rozpoznawalny zestaw z całej serii, który budzi prawdziwy zachwyt i nadaje się zarówno na prezent, jak i jako ozdoba pokoju.

Więcej

LEGO BOTANICAL COLLECTION Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów