Bidony

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Bidony Bidony

Bidony ze słomką

Przedstawiamy wspaniałe bidony ze słomką! W naszej ofercie znajdziecie bidony ze słomką głównie od dwóch marek - B.Box oraz Skip Hop. Bidony od B.Box są bardzo poręczne i w pełni dopasowane do potrzeb dziecka. Pojemność buteleczki to aż 240 ml, a jej największym atutem jest innowacyjny sposób wykonania. Bidony te bowiem posiadaj...

Bidony ze słomką

Przedstawiamy wspaniałe bidony ze słomką! W naszej ofercie znajdziecie bidony ze słomką głównie od dwóch marek - B.Box oraz Skip Hop. Bidony od B.Box są bardzo poręczne i w pełni dopasowane do potrzeb dziecka. Pojemność buteleczki to aż 240 ml, a jej największym atutem jest innowacyjny sposób wykonania. Bidony te bowiem posiadają słomkę, do której przymocowano specjalny obciążnik. Takie rozwiązanie pozwala na wypicie napoju do ostatniej kropelki - nawet w przypadku przybrania przez dziecko wymyślnych, akrobatycznych pozycji. Marka zadbała także o możliwość wymiany słomki - na rynku znajdziecie również zestawy z wymiennymi "rurkami" i szczoteczkami do czyszczenia bidonów.

  

Ciekawą opcją są też bidony ze słomką od Skip Hop. Mają one pojemność 350 ml i są w różnych kolorach, a na przedzie mają różne grafiki. Są zarazem praktyczne i doskonale się prezentują. Dzięki innowacyjnemu systemowi, słomka chowa się w zakrętce i pozostaje czysta, kiedy potrzeba, jednocześnie korkując otwór, co zapobiegnie ewentualnemu rozlaniu się płynu. Bidony te cechują się przeźroczystymi ściankami, dzięki czemu poziom płynu łatwo kontrolować. Doczepiona i odczepiana, mocna smycz na rzepa, umożliwia zamocowanie bidonu do plecaka, torebki, wózka lub innego miejsca zgodnie z potrzebą. 

Bidony termiczne

Jeśli natomiast interesuje Was bidon, który utrzymuje temperaturę ciepłych i zimnych płynów, z pomocą nadchodzi Wam marka B.Box. Oczywiście bidony te mają jeszcze więcej zalet niż tylko utrzymywanie temperatury - słomka wewnątrz charakteryzuje się swobodnym przepływem, dbając zarazem o bezpieczeństwo dziecka. Natomiast bezpieczne otwieranie bidonu metodą "na przycisk" zabezpiecza przed przypadkowym wylaniem cieczy. Poręczna termobutelka pozwoli Waszym pociechom cieszyć się ciepłym bądź chłodnym napojem w każdym miejscu! 

Więcej

Bidony Jest 48 produktów.

Pokazuje 1 - 48 z 48 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 48 elementów