Warsztaty/Stoliki

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Warsztaty/Stoliki Warsztaty/Stoliki

Warsztat z narzędziami dla dzieci

Warsztaty małych majsterkowiczów to miejsca, w których dzieci czują się najlepiej. To tutaj mogą zebrać wszystkie narzędzia i akcesoria, których używają zarówno podczas drobnych usterek, jak i cięższych, specjalistycznych napraw. Zabawki wykonano z różnego rodzaju tworzywa, wszystkie cechują się jednak doskonałą...

Warsztat z narzędziami dla dzieci

Warsztaty małych majsterkowiczów to miejsca, w których dzieci czują się najlepiej. To tutaj mogą zebrać wszystkie narzędzia i akcesoria, których używają zarówno podczas drobnych usterek, jak i cięższych, specjalistycznych napraw. Zabawki wykonano z różnego rodzaju tworzywa, wszystkie cechują się jednak doskonałą jakością i trwałością. Dla fanów majsterkowania warsztat to wymarzony prezent, z którego będą korzystać podczas każdej wolnej chwili.

Warsztat z narzędziami drewniany

Jako że drewno cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród dzieci, jak i rodziców, proponujemy w tej podkategorii także warsztaty oraz stoliki stolarza wykonane z drewna. Wraz z tymi kompletami mali majsterkowicze będą mogli rozpocząć swoją szaloną karierę! Produkty te są w pełni bezpieczne, a dzięki nim smyki będą mogły dokręcać, przybijać, wkręcać... Zapowiada się wspaniała zabawa!

Warsztat z narzędziami dla dzieci Bosch

Mali fani majsterkowania będą zachwyceni warsztatami dla dzieci od licencjonowanej firmy Bosch przy współpracy z producentem Klein! Co byście powiedzieli na cały warsztat, pełny narzędzi odwzorowanych na realnych urządzeniach Bosch? Tutaj znajdziecie klika propozycji takich zestawów. Pamiętajcie, że "profesjonalny" stół stanowi centrum i zaplecze małego majsterkowicza. Ruszamy do pracy?

Więcej

Warsztaty/Stoliki Jest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów