LEGO® Avengers

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
LEGO® Avengers LEGO® Avengers

Zestawy LEGO Avengers w świetny sposób nawiązują do produkcji Marvela i pozwalają wszystkim fanom odgrywać scenki znane z wielkiego ekranu. Zestawy mają różny stopień trudności i przeznaczone są dla maluchów powyżej szóstego roku życia. Superbohaterowie znowu w akcji! Postacie znane z kinowych ekranów trafiły do wyjątkowych zestawów LEGO® z seri...

Zestawy LEGO Avengers w świetny sposób nawiązują do produkcji Marvela i pozwalają wszystkim fanom odgrywać scenki znane z wielkiego ekranu. Zestawy mają różny stopień trudności i przeznaczone są dla maluchów powyżej szóstego roku życia. Superbohaterowie znowu w akcji! Postacie znane z kinowych ekranów trafiły do wyjątkowych zestawów LEGO® z serii AvengersKapitan Ameryka, Iron Man, Hulk czy Thor znowu pokażą, co potrafią! Produkcje filmowe powstały na podstawie znanych komiksów Marvela i podobnie jak one stały się jednymi z najpopularniejszych na świecie. Ostatnia część „Avengers: Koniec gry” zyskała miano najbardziej dochodowej produkcji wszech czasów. 

LEGO AVENGERS INFINITY WAR I KONIEC GRY

Jednymi z najpopularniejszych, jeśli nie najpopularniejszymi, filmami z wytwórni Marvela jest niewątpliwie saga Avengers: Infinity war i Avengers: Koniec gry. Do tych właśnie produkcji między innymi nawiązują zestawy LEGO z serii LEGO AVENGERS. Znajdziemy wśród nich kilka niezwykłości: Rękawicę Nieskończoności, należącą do potężnego Thanosa, która może stać się niezwykłą ozdobą każdej półki. Dla uczczenia ofiary, jaką złożył Iron Man LEGO stworzyło Figurkę Iron Mana całkowicie wykonaną z klocków, do której dodatkowo dołączona jest plakietka z podpisem. Dużym i rozbudowanym zestawem z tej serii jest również LEGO Avengers: Koniec Gry - ostateczna bitwa. Uwagę przyciąga również zestaw Sanktuarium II: Bitwa z Końca Gry z ogromnym statkiem z czterema skrzydłami.

LEGO AVENGERS ZESTAWY

Pozostałe zestawy z tej serii są niemniej ciekawe! Znajdziemy tu kilka fantastycznych pojazdów, którymi sterują superbohaterowie. Przykładem może być piękny, czarny Helikopter Czarnej Pantery z mini figurkami wojowników. Drugą propozycją jest duży mech Iron Mana z zestawu Iron Man: Zadyma z Iron Mongerem. Duże wrażenie robi też Statek strażników w złotym kolorze o kosmicznym designie karoserii. 

Zestawy z tej serii posiadają dołączone figurki superbohaterów i złoczyńców, dzięki którym odgrywanie tematycznych scenek z udziałem ulubionych bohaterów będzie jeszcze ciekawsze i fajniejsze!

Więcej

LEGO® Avengers Jest 61 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 61 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 61 elementów