Trefl Brick Trick

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Trefl Brick Trick Trefl Brick Trick

Buduj z cegły

Ta firma to gwarancja kreatywnej i fantastycznej zabawy! Cegiełki z zestawów są niemalże identyczne jak te, które mamy okazję zobaczyć na każdej budowie. Każdy komplet zawiera również miniaturowe deseczki i elementy dekoracyjne, które ocieplą wizerunek każdej budowli. Do stworzenia jest m. in. garaż, wieża, zamek, remiza, młyn, wia...

Buduj z cegły

Ta firma to gwarancja kreatywnej i fantastycznej zabawy! Cegiełki z zestawów są niemalże identyczne jak te, które mamy okazję zobaczyć na każdej budowie. Każdy komplet zawiera również miniaturowe deseczki i elementy dekoracyjne, które ocieplą wizerunek każdej budowli. Do stworzenia jest m. in. garaż, wieża, zamek, remiza, młyn, wiatrak, sklep, komisariat i domek! Możecie oczywiście połączyć różne budynki, aby stworzyć miasto bądź wieś.

Seria Podróże

Trefl Brick Trick Podróże to komplety, dzięki którym zbudujecie różne, doskonale Wam znane budynki, takie jak choćby Sukiennice w Krakowie, Żuraw Gdański, Pałac Kultury czy Zamek w Malborku.

Trefl Brick Trick klej i cegiełki

Trefl Brick Trick posiada również osobne zestawy uzupełniające w postaci cegiełek oraz kleju - to przy jego pomocy tworzycie swoje budowle. Jeśli brakuje Wam wyłącznie poszczególnych elementów lub chcecie spróbować stworzyć jakiś własny projekt, to komplety uzupełniające mogą się okazać bardzo dobrym i pomocnym rozwiązaniem.

Cegły wielokrotnego użytku

Cegiełki z zestawów Trefl Brick Trick możecie wykorzystywać wiele razy - wystarczy że włożycie Waszą konstrukcję na kilka/kilkanaście minut do wody, po czym delikatnie rozdzielicie cegiełki i oczyścicie wszystkie elementy z kleju. Zarówno deseczkę, jak i cegiełki możecie użyć do stworzenia następnej budowli. Brzmi jak zabawa bez końca, nieprawdaż?

Nowość od Trefl

Trefl Brick Trick Harry Potter to najnowsza, fantastyczna propozycja różnych zestawów, z których zbudujecie budowle znane Wam z tego świata magii. Jeśli jesteście fanami książek bądź filmów z serii o Harrym Potterze i jego przyjaciołach oraz kochacie budować różne budowle, są to komplety idealne dla Was. Już teraz możecie zbudować Wielką Salę, Długą Galerię oraz Wieżę Zegarową!

Więcej

Trefl Brick Trick Jest 52 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 52 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 52 elementów