Playmobil Family Fun

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Playmobil Family Fun Playmobil Family Fun

Spędzanie czasu z rodziną jest najważniejszą aktywnością w życiu każdego człowieka. Każdy z zestawów z kategorii Family Fun będzie zachęcać do różnego rodzaju aktywności, jakie możemy wykonywać w gronie najbliższych sobie osób. Wspólna przejażdżka rowerowa, zakup samochodu kempingowego a może wyprawa na kajaki? Zabierz całą rodzinkę ze świata Pl...

Spędzanie czasu z rodziną jest najważniejszą aktywnością w życiu każdego człowieka. Każdy z zestawów z kategorii Family Fun będzie zachęcać do różnego rodzaju aktywności, jakie możemy wykonywać w gronie najbliższych sobie osób. Wspólna przejażdżka rowerowa, zakup samochodu kempingowego a może wyprawa na kajaki? Zabierz całą rodzinkę ze świata Playmobil i ruszajcie w drogę pełną przygód! 

PLAYMOBIL FAMILY FUN ZESTAWY

Zestawy z tej serii przeniosą nas w świat rodzinnych przygód i wakacji. Kiedy więc pogoda nie rozpieszcza możemy przenieść się na słoneczną plażę, gdzie zatrzymamy się przy Kiosku na plaży, a miła pani barmanka poda nam przepyszne burgery i lody. Wybierz się na Kemping z rodzinką, rozłóżcie gigantyczny, pomarańczowy namiot i poobserwujcie nocą gwiazdy przy ognisku. Z zestawem Rower rodzinny dotrzecie w miejsca niedostępne dla samochodów i zobaczycie przepiękne widoki, podróżując na rowerach. Zagrajcie razem w minigolfa, odwiedźcie zoo i zobaczcie Lemura, Hipopotama, Goryle czy Zebry. Jeśli lubicie wodę i pływanie, znajdziecie piękny Bungalow z basenem, w którym możecie się wykąpać, czeka was też przygoda na Żaglówce, ale uważajcie na Aligatory!

W serii znajdziecie również bardziej rozbudowane zestawy: na przykład Playmo Beach Hotel - duży hotel przy plaży z kilkoma poziomami i wieloma atrakcjami,w  którym figurki Playmobil spędzają fantastyczne chwile na wakacjach. Możesz zbudować również Duży Plac Kempingowy, na którym zaparkujesz swój kamper, postawisz namiot i skorzystasz z różnych usług. Kiedy już jesteście na plaży, żal nie skorzystać ze Szkółki sportów wodnych, gdzie możecie nauczyć się surfować lub nurkować. Nowym, fantastycznym zestawem z tej serii, który zdecydowanie przyciąga uwagę jest Pływająca wyspa do wspinania w formie różowej ryby głębinowej. Wyspa ma funkcję świecenia, figurki mają na niej naprawdę świetną zabawę.

Wśród zestawów znajdziesz wiele akcesoriów do zabawy, figurek zwierzątek i postaci, budynki i miejsca do fantastycznej, letniej zabawy w gronie rodzinnym.

Więcej

Playmobil Family Fun Jest 83 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 83 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 83 elementów