DREWNIANE KLOCKI

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
DREWNIANE KLOCKI DREWNIANE KLOCKI

Drewniane klocki to przede wszystkim gwarancja niezwykłej trwałości produktu oraz jego niepodważalnie dobrej jakości. Wszystkie produkty umieszczone w tej kategorii wykonane są z wysokiej jakości tworzywa, a pomalowano je nietoksyczną, ekologiczną farbą, która jest w pełni bezpieczna dla wszystkich dzieci. Drewniane klocki dedykowane się dziecio...

Drewniane klocki to przede wszystkim gwarancja niezwykłej trwałości produktu oraz jego niepodważalnie dobrej jakości. Wszystkie produkty umieszczone w tej kategorii wykonane są z wysokiej jakości tworzywa, a pomalowano je nietoksyczną, ekologiczną farbą, która jest w pełni bezpieczna dla wszystkich dzieci. Drewniane klocki dedykowane się dzieciom już od drugiego roku życia. W naszym szerokim asortymencie oferujemy Państwo klocki kilku firm, wśród których prym wiedzie Melissa$Doug oraz Goki. 

Kolorowe klocki przeznaczone są nie tylko do układania i budowania - ,,przemycają" również walory edukacyjne, np. poprzez liczenie. Zabawa z klockami uczy cierpliwości, kreatywności, a odpowiednie tworzywo gwarantuje długoletnią zabawę.

Więcej

DREWNIANE KLOCKI Jest 47 produktów.

Pokazuje 1 - 47 z 47 elementów
Pokazuje 1 - 47 z 47 elementów