DREWNIANE KLOCKI

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
DREWNIANE KLOCKI DREWNIANE KLOCKI

Drewniane klocki to przede wszystkim gwarancja niezwykłej trwałości produktu oraz jego niepodważalnie dobrej jakości. Wszystkie produkty umieszczone w tej kategorii wykonane są z wysokiej jakości tworzywa, a pomalowano je nietoksyczną, ekologiczną farbą, która jest w pełni bezpieczna dla wszystkich dzieci. Drewniane klocki dedykowane się dziecio...

Drewniane klocki to przede wszystkim gwarancja niezwykłej trwałości produktu oraz jego niepodważalnie dobrej jakości. Wszystkie produkty umieszczone w tej kategorii wykonane są z wysokiej jakości tworzywa, a pomalowano je nietoksyczną, ekologiczną farbą, która jest w pełni bezpieczna dla wszystkich dzieci. Drewniane klocki dedykowane się dzieciom już od drugiego roku życia. W naszym szerokim asortymencie oferujemy Państwo klocki kilku firm, wśród których prym wiedzie Melissa$Doug oraz Goki. 

Kolorowe klocki przeznaczone są nie tylko do układania i budowania - ,,przemycają" również walory edukacyjne, np. poprzez liczenie. Zabawa z klockami uczy cierpliwości, kreatywności, a odpowiednie tworzywo gwarantuje długoletnią zabawę.

DREWNIANE KLOCKI W WIADERKU

Niezwykle ciekawą propozycją wśród zestawów klocków drewnianych, są komplety kolorowych kształtów zamknięte w poręcznych wiaderkach z grubego kartonu, wyposażonych w wygodny uchwyt do przenoszenia. Takie rozwiązanie pomoże zachować porządek w Twojej kolekcji klocków, które po skończonej zabawie mogą trafić z powrotem do poręcznego wiaderka. W pudełkach znajdziesz klocki o różnych kształtach i kolorach, z których możesz skonstruować fantastyczne budowle, zamki, pojazdy, roboty i cokolwiek podpowie Ci wyobraźnia.

Wśród zestawów w tej kategorii znajdziesz także takie niesamowite zestawy jak Drewniany Kulodrom w formie wysokiego zamku z wieżami, z których stacza się po specjalnych torach kuleczka. Poznaj niezwykłe działanie grawitacji i przy okazji baw się świetnie!

Z klocków możesz ułożyć też barwne mozaiki. Zbuduj domki, kwiatki lub inne kolorowe kształty za pomocą drewnianych kółek, kwadratów, trójkątów i innych figur geometrycznych. Ogranicza Cię tylko własna pomysłowość, a ta, jak wiemy nie zna żadnych granic.

DREWNIANE KLOCKI ZESTAWY

Oprócz zestawów z klockami w wiaderku w tej kategorii znajdziesz również drewniane zestawy konstrukcyjne do zbudowania drewnianej kolejki z klockami, w której trzeba dopasować do siebie elementy aby tworzyły spójną całość. Poza tym znajdziesz tu kolorowe drewniane puzzle, składające się z geometrycznych kształtów w różnych kolorach, drewniane domino i małe układanki w skrzynce. Zamknięte w małej skrzyneczce barwne klocki o kształcie sześcianów będą stanowiły zajęcie dla malucha na długie godziny. Proste w układaniu z ciekawym designem i niewielką ilością elementów, będą idealnym początkiem przygody dziecka z klockami.

Wszystkie drewniane klocki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, rozwijają zdolności motoryczne i manualne dziecka, uczą rozpoznawania kształtów i kolorów, a także budowania kreatywnych konstrukcji już od pierwszych lat życia.

Więcej

DREWNIANE KLOCKI Jest 63 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 63 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 63 elementów