Sztućce

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Sztućce Sztućce

Pierwsze sztućce do nauki jedzenia

W tej podkategorii przedstawiamy między innymi pierwsze sztućce dla dzieci, które mają służyć im do nauki jedzenia. Oto właśnie sztućce do nauki samodzielnego jedzenia od firmy B.Box! Wygoda, higiena i stylowy, nowoczesny design - tak w skrócie możemy scharakteryzować tę serię artykułów dla najmłodszych. W skła...

Pierwsze sztućce do nauki jedzenia

W tej podkategorii przedstawiamy między innymi pierwsze sztućce dla dzieci, które mają służyć im do nauki jedzenia. Oto właśnie sztućce do nauki samodzielnego jedzenia od firmy B.Box! Wygoda, higiena i stylowy, nowoczesny design - tak w skrócie możemy scharakteryzować tę serię artykułów dla najmłodszych. W skład tych kompletów wchodzą: głęboka łyżeczka, opatentowany widelczyk oraz etui podróżne. Sztućce te charakteryzują się specjalnym kształtem, który powinien ułatwić dziecku utrzymanie ich w dłoni i umożliwić swobodne, bezpieczne posługiwanie się produktem. Dodatkowo, zarówno łyżeczka, jak i widelczyk ułatwiają naukę prawidłowego ustawienia rączki względem ust. Sztućce te są w pełni bezpieczne, a przy tym wyróżniają się pięknymi barwami. Natomiast dzięki etui możecie łatwo przenosić je z miejsca na miejsce, zachowując je w czystości. Produkty te są skierowane dla dzieci powyżej dziewiątego miesiąca życia.

Sztućce dziecięce od SKIP HOP

Bardzo ciekawą opcją są sztućce dla dzieci od firmy SKIP HOP. Swoją praktycznością i wyglądem zachwycają zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Wielkością są dostosowane do małych rączek smyków, a wyprofilowane kształty sztućców ułatwiają najmłodszym nabieranie pożywienia, zaś kształt rękojeści został dopasowany do możliwości motorycznych maluszka. Komplety te składają się z łyżki i widelca, które są wykonane ze stali nierdzewnej, z plastikowymi uchwytami, które są w różnych kolorach i posiadają urocze grafiki. Produkty te są przeznaczone dla dzieci powyżej pierwszego roku życia.

Pozostałe komplety

Znajdziecie tutaj także akcesoria dla maluszków od Mombelli, które są bardzo praktyczne i pełni bezpieczne. Niektóre z nich są przeznaczone dla maluchów już od trzeciego miesiąca życia. Jeśli natomiast interesują Was komplety, w których skład wchodzą nie tylko sztućce, ale całe zestawy do karmienia, to firma B.Box nadchodzi Wam z pomocą. Dzięki zestawom zawartym w tej kategorii nauka jedzenia będzie łatwiejsza!

Więcej

Sztućce Jest 22 produktów.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów