LEGO City

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
LEGO City LEGO City

LEGO City to seria dedykowana dzieciom w wieku 5 - 12 lat. Zawiera zestawy klocków, z których można budować pojazdy i scenki z życia mieszkańców miasta. LEGO City pozwala dzieciom na pobawienie się w miasto, w którym nie ma czasu na nudę i dużo się dzieje. W miasteczku czuwa policja, która pilnuje porządku i łapie przestępców. Straż pożarna gasi...

LEGO City to seria dedykowana dzieciom w wieku 5 - 12 lat. Zawiera zestawy klocków, z których można budować pojazdy i scenki z życia mieszkańców miasta. LEGO City pozwala dzieciom na pobawienie się w miasto, w którym nie ma czasu na nudę i dużo się dzieje. W miasteczku czuwa policja, która pilnuje porządku i łapie przestępców. Straż pożarna gasi pożary. Ambulans przewozi rannych do szpitala.

Zbuduj własne miasto z LEGO CITY

LEGO CITY to seria stworzona przede wszystkim z myślą o chłopcach, chociaż również dziewczynki będą miały frajdę z jej układania i odkrywania. Dzieci mają szansę zbudować własne miasto z klocków i powiększać je wciąż o nowe elementy. Płyty budowlane, na których odbywać się może konstrukcja miasteczka łączą się ze sobą, więc gotowe części miasta możesz układać w różnych konfiguracjach, tak aby wyglądało i funkcjonowało jak prawdziwe. Możesz tu spotkać przedstawicieli różnych zawodów i dowiedzieć się czym zajmuje się każdy z nich. Policjanci, lekarze, strażacy, budowlańcy i nauczyciele - tutaj każdy ma jakieś zadanie, a miasto nie przestaje tętnić życiem i zaskakiwać.

Zestawy Klocków LEGO CITY

Wśród zestawów klocków LEGO z serii LEGO CITY największą popularnością cieszą się te o tematyce POLICJI i STRAŻY POŻARNEJ. W 2022 roku Lego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom młodych klientów i powiększyło kolekcję o tej właśnie tematyce o nowe elementy. Znajdziemy tu kilka zestawów z pościgami policyjnymi, na przykład Pościg helikopterem policyjnym albo Pościg za furgonetką z lodami. Nie brakuje tu także pojazdów, które są używane do łapania przestępców: helikopterów, radiowozów, łodzi i konwojów. Znajdą się także bardziej rozbudowane zestawy, na przykład Posterunek policji czy Napad na bank z wieloelementowymi, szczegółowymi budynkami do złożenia. Straż pożarna także ma wiele zajęć w mieście LEGO CITY. Bez nich miasto nie mogłoby się obyć, więc LEGO przedstawia zestawy z Remizą strażacką, Wozem strażackim z drabiną, Jednostkę dowodzenia i wiele innych. Codzienni bohaterowie współpracują ze sobą aby miasto mogło być bezpieczne. Inni bohaterowie  będą im wdzięczni za opiekę, dzięki której mogą wykonywać swoją codzienną pracę: budować drogi i budynki, pracować na farmie, sprzedawać lody. Seria LEGO CITY to nie tylko pościgi i gaszenie pożarów ale także zestawy, które przybliżą dziecku nieco mniej niebezpieczne zawody. Znajdziemy w niej Traktor, Furgonetkę z lodami czy Ciężarówkę z betoniarką.

Zabawa z zestawami Lego City będzie świetnym pretekstem do poznania najróżniejszych zawodów oraz rozwijania kreatywności.

Więcej

LEGO City Jest 216 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 216 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 216 elementów