LEGO City

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
LEGO City LEGO City

LEGO City to seria dedykowana dzieciom w wieku 5 - 12 lat. Zawiera zestawy klocków, z których można budować pojazdy i scenki z życia mieszkańców miasta. LEGO City pozwala dzieciom na pobawienie się w miasto, w którym nie ma czasu na nudę i dużo się dzieje. W miasteczku czuwa policja, która pilnuje porządku i łapie przestępców. Straż pożarna gasi...

LEGO City to seria dedykowana dzieciom w wieku 5 - 12 lat. Zawiera zestawy klocków, z których można budować pojazdy i scenki z życia mieszkańców miasta. LEGO City pozwala dzieciom na pobawienie się w miasto, w którym nie ma czasu na nudę i dużo się dzieje. W miasteczku czuwa policja, która pilnuje porządku i łapie przestępców. Straż pożarna gasi pożary. Ambulans przewozi rannych do szpitala.
W mieście trwa budowa wieżowca. Znajdują się tutaj maszyny takie jak: koparka, ładowarka, betoniarka, wywrotka. Chłopcy mogą budować samochody albo startować z lotniska samolotem. Seria LEGO City "Odkrywcy Arktyki" to niezwykłe przygody naukowców badających tajemnicze minerały ukryte głęboko w lodach Arktyki. Dołączając do ekipy badaczy i bawiąc się wraz z nową serią Arktyka, można przeżyć niezwykle ciekawe i interesujące mroźne przygody. 

Więcej

LEGO City Jest 118 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 118 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 118 elementów