Pojazdy Hot Wheels

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Pojazdy Hot Wheels Pojazdy Hot Wheels

Wyjątkowe pętle, mocne wyrzutnie czy ogromne myjnie to coś, co zachwyci fanów mocnych wrażeń! Każdy zestaw zachwyca pomysłową tematyką, jak również jakością wykonania. Samochodziki, występujące w różnych seriach, idealnie uzupełnią zarówno większe, jak i mniejsze zestawy, których rozbudowa to prawdziwa przyjemność i gwarancja wielogodzinnej zaba...

Wyjątkowe pętle, mocne wyrzutnie czy ogromne myjnie to coś, co zachwyci fanów mocnych wrażeń! Każdy zestaw zachwyca pomysłową tematyką, jak również jakością wykonania. Samochodziki, występujące w różnych seriach, idealnie uzupełnią zarówno większe, jak i mniejsze zestawy, których rozbudowa to prawdziwa przyjemność i gwarancja wielogodzinnej zabawy. Producent oferuje pojazdy zmieniające kolor, sprężynowe mutanty oraz autka znane z filmów i bajek, jak Star Wars czy Batman.

W ofercie znajdują się zestawy samochodzików pakowanych po 20 i 10 sztuk – stanowią one spory zapas i uzupełnienie kolekcji dla małych i dużych fanów serii. Mniejsze opakowania zawierają kolejno po 5 i 3 sztuki autek.

Hot Wheels, cieszące się uznaniem na całym świecie, gwarantują świetną zabawę i niezapomniane emocje podczas wspólnych wyścigów organizowanych w domowym zaciszu.

Więcej

Pojazdy Hot Wheels Jest 877 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 877 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 877 elementów