PLAYMOBIL Galaxy Police

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
PLAYMOBIL Galaxy Police PLAYMOBIL Galaxy Police

Playmobil Galaxy Police to prawdziwa gratka dla fanów kosmicznych przygód i pościgów za przestępcami. Galaktyczna policja dociera w najdalsze zakątki kosmosu i czuwa nad bezpieczeństwem nawet tam, gdzie życie dopiero zaczyna ,,rozkwitać". Kosmos potrzebuje obrońców, którzy będą stali na straży porządku, ich właśnie znajdziesz w serii Galaxy Poli...

Playmobil Galaxy Police to prawdziwa gratka dla fanów kosmicznych przygód i pościgów za przestępcami. Galaktyczna policja dociera w najdalsze zakątki kosmosu i czuwa nad bezpieczeństwem nawet tam, gdzie życie dopiero zaczyna ,,rozkwitać". Kosmos potrzebuje obrońców, którzy będą stali na straży porządku, ich właśnie znajdziesz w serii Galaxy Police.

PLAYMOBIL GALAXY POLICE ZESTAWY

Młodzi kosmiczni policjanci znajdą w tej serii przede wszystkim fantastyczne pojazdy, którymi mogą ścigać przestępców przez otchłanie galaktyki. Jednym z takich pojazdów jest Szybowiec Policyjny - maszyna o opływowym kształcie z kilkoma rodzajami broni na pokładzie oraz figurkami policjantów i złoczyńcy. Waszą uwagę z pewnością przykuje też Helikopter Piratów kosmicznych, który posiada silniki po bokach, a także wyrzutnię pocisków. Ścigać go będzie mały, niebieski helikopter policyjny. Wcielisz się w piratów czy w policjantów? Zabawa będzie wspaniała.

W kolejnym zestawie do złożenia jest Sejf z kodem, do którego możesz włożyć różne ściśle tajne rzeczy. Ma on otwierane drzwi i różne zabezpieczenia, które próbuje pokonać złoczyńca. Na straży sejfu stoi jednak galaktyczny policjant i na pewno nie pozwoli się do niego zbliżyć złodziejowi.

Zestawy z serii Galaxy Police przeniosą nas w świat kosmicznych pościgów, złodziei i piratów. Możesz wcielić się w rolę odważnych funkcjonariuszy albo zostać piratem, przeszukującym przestworza w celu znalezienia nowych skarbów i łupów. Zapowiada się fantastyczna zabawa!

Więcej

PLAYMOBIL Galaxy Police Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów