ZESTAWY NAUKOWE - CHEMIK, KONSTRUKTOR

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

CLEMENTONI 60949 - Naukowa Zabawa - Stwórz Własne... - LABORATORIUM MYDLARSKIE

60949

Marka: Clementoni

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 250 zł

Zamów przez telefon: 530 193 714
Zamów przez email: sklep@panzabawka.pl

Brak w magazynie

25,00 zł brutto

Opis produktu

CLEMENTONI 60949 - Naukowa Zabawa - Stwórz Własne... - LABORATORIUM MYDLARSKIE

NAUKOWA ZABAWA to wyjątkowa seria edukacyjna od Clementoni, dedykowana wszystkim młodym odkrywcom i badaczom otaczającego nas świata przyrody, kosmicznych przestworzy oraz prehistorycznych zagadek. Poleca zestawy dzięki którym, można w ciekawy sposób zdobyć wiedzę teoretyczną i praktyczną z danej dziedziny, nauczyć samodzielnie wykonywać różne eksperymenty i doświadczenia oraz poznawać ich efekty. Przy tworzeniu linii Naukowa Zabawa brali udział słynni naukowcy tacy jak profesor Guliano Menthini czy organizacje - Europejska Agencja Kosmiczna (ESA), dzięki którym seria jest naprawdę wyjątkowa, a jej walory naukowe są nie do przecenienia.

LABORATORIUM MYDLARSKIE to jeden z zestawów Naukowej Zabawy przeznaczony dla uczniów od 8-go roku życia. Dzięki niemu mali chemicy mogą , stworzyć piękne, pachnące mydełka w ciekawych kształtach: motylka, słoneczka, muszelki lub grzybka oraz kule kąpielowe. Bogato wyposażone laboratorium i substancje, pozwolą zapoznać się z kosmetykami domowej roboty i doznać olbrzymiej satysfakcji z własnoręcznego ich wykonania.

Czas z zestawami NAUKOWA ZABAWA, to zajmujące chwile zabawy i nauki jednocześnie. Doskonale wpływa na rozwój umiejętności logicznego myślenia i rozumowania, zmysł obserwacji, ćwicząc koncentrację i rozwijając pamięć oraz pobudzając ciekawość. Ponadto dzieci ćwiczą sprawność manualną - kontrolę i koordynację rąk i oczu oraz chęć poznawania świata i zdobywania wiedzy praktycznej. Naukowa Zabawa, to dobry pomysł na spędzanie wolnego czasu w gronie rówieśników lub rodziny.

Zestaw zawiera:
-  perfumowana baza o słodkim zapachu
-  szpatułkę
-  pipetkę
-  foremkę z różnymi wzorami
-  płatki mydlane
-  foremkę do kuli kąpielowej
-  flakonik z atomizerem

-  ilustrowaną instrukcję  •  Wiek dziecka: 8+
  •  Producent: Clementoni
  •  Seria: Naukowa Zabawa
  •  Nr katalogowy: 60949
  •  Wymiary opakowania: wys. 21 cm x szer. 15 cm x gł. 6 cm

Clementoni – firma założona w 1963 roku we włoskim Recanati przez Marco Clementoni, który w garażu wraz z kilkoma przyjaciółmi opracowywał i ręcznie wykonywał pierwsze modele gier edukacyjnych. Tak powstała słynna seria gier Sapientino. Obecnie marka Clementoni jest znana i doceniana w wielu krajach świata, zaś jej zabawki, gry edukacyjne oraz puzzle uwielbiane przez miliony nie tylko najmłodszych fanów. Clementoni proponuje zabawki dla dzieci od 0 do 12 roku życia i starszych. Jej najsłynniejsze serie zabawek to Babyclementoni, Disney Baby oraz Clemmy. Gry edukacyjne są zdominowane przez wspomnianą markę Sapientino oraz serię Naukowa Zabawa, która nieustannie zaskakuje nas nowymi zestawami.

 

Produkty powiązane

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt.

Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

(opcjonalnie)
*(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)