PLAYMOBIL Stuntshow/Pokazy kaskaderskie

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
PLAYMOBIL Stuntshow/Pokazy kaskaderskie PLAYMOBIL Stuntshow/Pokazy kaskaderskie

PLAYMOBIL Stuntshow - seria związana w pokazami kaskaderskimi! Potężne, imponujące maszyny, duże i ciężkie koła, ogień, walka, emocje! Poczuj adrenalinę dzięki zestawom Stuntshow od PLAYMOBIL. Na pewno nie będziesz się nudził!

PLAYMOBIL STUNTSHOW ZESTAWY

Jeśli uwielbiasz niebezpieczne akrobacje, sztuczki z obręczami i ogniem, a także superszybki...

PLAYMOBIL Stuntshow - seria związana w pokazami kaskaderskimi! Potężne, imponujące maszyny, duże i ciężkie koła, ogień, walka, emocje! Poczuj adrenalinę dzięki zestawom Stuntshow od PLAYMOBIL. Na pewno nie będziesz się nudził!

PLAYMOBIL STUNTSHOW ZESTAWY

Jeśli uwielbiasz niebezpieczne akrobacje, sztuczki z obręczami i ogniem, a także superszybkie i zwinne pojazdy, Playmobil Stuntshow będzie w sam raz dla Ciebie. Znajdziesz tu zręcznych kierowców w wytrzymałych maszynach, którzy opanowali niebezpieczne sztuczki kaskaderskie do perfekcji. Spójrz na tego motocyklistę w kasku z rogami który wykonuje sztuczki na Motorze z płonącą przeszkodą. W tym zestawie znajdziesz zielony motor, jego kierowcę oraz przeszkodę, którą mają pokonać: drewnianą ściankę, stojącą w płomieniach. 

Inną, równie niebezpieczną, przygodę przeżyj z zestawem Pokaz Kaskaderski z Quadem. Tutaj dzielny kierowca prowadzi quada z napędem typu pull back, którego zadaniem będzie wykonanie skoku na płonącej rampie. Pojazd będzie jechał sam, ale uważaj, aby odpowiednio go rozpędzić, inaczej sztuczka się nie uda.

Na arenie pokazów kaskaderskich zobaczysz też niezwykły pojazd Monster Truck Rekin, który swoimi wielkimi kołami miażdży wszystko, co znajdzie się na jego drodze. Żadna przeszkoda nie jest mu straszna, a niesamowity design sprawia, że wyglądem przypomina strasznego rekina i wzbudza respekt w widzach. Z rekina nasze oczy przenoszą się natychmiast na równie niesamowity pojazd. To Monster Truck Rogacz, na dachu którego zobaczymy wielkie rogi. Pojazd wygląda imponująco, a do tego potrafi poruszać się po każdym terenie, dzięki wielkim kołom i wysokiemu zawieszeniu. 

Pokazy kaskaderskie rozgrywają się nie tylko na lądzie ale i w powietrzu. Popatrz na tych śmiałków z zestawu Kaskaderzy Powietrzni, którzy na odrzutowych plecakach unoszą się wysoko nad ziemią i wykonują sztuczki. Mistrzem sztuczek podniebnych jest Samolot Śmigłowy "Tygrys", a raczej dwaj jego piloci. Maszyna prezentuje się niezwykle: ma namalowaną na przodzie tygrysią paszczę z zębiskami, a kadłub samolotu zdobią pasy w kolorach czarnym i pomarańczowym, jak u prawdziwego dzikiego zwierza. 

W zestawach, oprócz fantastycznych maszyn, znajduje się wiele akcesoriów i gadżetów, ramp do wykonywania skoków, płonących przeszkód i innych fantastycznych elementów, które dodadzą realizmu Twojemu pokazowi sztuczek. 

Więcej

PLAYMOBIL Stuntshow/Pokazy kaskaderskie Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów