Zestawy

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Zestawy Zestawy

Oprócz pojedynczych zestawów koralików i osobnych podkładek HAMA proponuje również zestawy, które łączą i podkładki i koraliki. Znajdziesz w nich koraliki dobrane kolorystycznie w taki sposób, aby projekt, który wykonasz wyszedł jak najładniejszy. Dodatkowo zestawy zawierają podkładki o tematycznych kształtach: dla dziewczynek - konik, królewna ...

Oprócz pojedynczych zestawów koralików i osobnych podkładek HAMA proponuje również zestawy, które łączą i podkładki i koraliki. Znajdziesz w nich koraliki dobrane kolorystycznie w taki sposób, aby projekt, który wykonasz wyszedł jak najładniejszy. Dodatkowo zestawy zawierają podkładki o tematycznych kształtach: dla dziewczynek - konik, królewna i motylek, dla chłopców dinozaury.

Oczywiście wybór zestawów nie ogranicza się jedynie do tych dwóch pozycji. Każdy znajdzie tu coś dla siebie! Możesz ułożyć wielorybka, samolot, pieska, pingwinka, motyla i cokolwiek Ci się zamarzy. W zestawach znajdziesz też inspiracje, które pomogą Ci jak najlepiej odtworzyć projekt, który widnieje na pudełku. Możesz też liczyć na własna inwencję twórczą! W pudełkach znajdziesz przezroczyste podkładki, pod które możesz podłożyć rysunek z inspiracją, co ułatwi Ci odtworzenie projektu.

Dostępne zestawy maja konkretne wątki tematyczne – np. zwierzęta lub pojazdy, więc łatwo trafić w zainteresowania malucha. Oferta obejmuje zarówno większe jak i mniejsze zestawy, dopasowane do wieku i poziomu rozwoju dzieci. Układanie koralików Hama to niezwykle kreatywne zajęcie, które doskonale rozwija u małych dzieci zdolności manualne, koordynacyjne, a także wyobraźnię. 

Więcej

Zestawy Jest 49 produktów.

Pokazuje 1 - 49 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 49 z 49 elementów