Pozostałe

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Pozostałe Pozostałe

Midi to najpopularniejszy rozmiar koralików Hama, stąd w ofercie znajduje się mnóstwo zestawów koralików. Można zakupić koraliki w konkretnych kolorach, sprzedawane po tysiąc lub trzy tysiące sztuk lub mix kolorystyczny, pakowany do specjalnych pudełek czy tub. Część zestawów pakowana jest razem z podkładkami. Największy zestaw to pudełko, w któ...

Midi to najpopularniejszy rozmiar koralików Hama, stąd w ofercie znajduje się mnóstwo zestawów koralików. Można zakupić koraliki w konkretnych kolorach, sprzedawane po tysiąc lub trzy tysiące sztuk lub mix kolorystyczny, pakowany do specjalnych pudełek czy tub. Część zestawów pakowana jest razem z podkładkami. Największy zestaw to pudełko, w którym znajdziemy aż 30000 sztuk. Do układania koralików potrzebne są specjalne podkładki, sprzedawane oddzielnie.

Koraliki i podkładki zapakowane są w poręczne słoiczki. Do tworzenia wspaniałych projektów potrzebne będą Ci podkładki, sprzedawane w różnych kształtach, odpowiednio dobrane do nich rozmiarem koraliki w wielu kolorach i żelazko. Ułożony z koralików obrazek wystarczy podgrzać gorącym żelazkiem przez krótką chwilę, następnie odstawić do wystygnięcia. Po niedługim czasie stopione ze sobą koraliki ponownie stwardnieją, tworząc piękny obrazek. Duży wybór podkładek i wiele kolorów koraliczków sprawiają, że możliwości projektowania jest niemalże nieskończona ilość. Od Ciebie zależy, co wyjdzie spod Twojej ręki.

Więcej

Pozostałe Jest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów