PLAYMOBIL Country

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
PLAYMOBIL Country PLAYMOBIL Country

Country to seria od Playmobil nawiązująca do życia na wsi i opieki nad mieszkającymi tam zwierzętami. Zestawy odwołują się do różnych czynności wykonywanych na farmie – czasem trzeba zająć się niesfornymi królikami, które biegają w swojej zagrodzie, wytresować psa czy wyczesać sierść pięknych wierzchowców. Te i inne zajęcia z pewnością zaciekawi...

Country to seria od Playmobil nawiązująca do życia na wsi i opieki nad mieszkającymi tam zwierzętami. Zestawy odwołują się do różnych czynności wykonywanych na farmie – czasem trzeba zająć się niesfornymi królikami, które biegają w swojej zagrodzie, wytresować psa czy wyczesać sierść pięknych wierzchowców. Te i inne zajęcia z pewnością zaciekawią wszystkie maluchy, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu. Wiele zestawów nawiązuje także do jazdy konno – zobaczyć można wiele wyjątkowych ras koni, którymi także trzeba się zaopiekować, by ich kondycja podczas zawodów była jak najlepsza. Playmobil Country to wyjątkowa seria, która nawiązując do spokojnego, wiejskiego życia, pokazuje maluchom, jak przyjemne potrafią być domowe obowiązki oraz opieka nad zwierzętami. Różnorodność zestawów oraz ich wielkość pozwalają wybrać coś dla wszystkich dzieci powyżej 4. roku życia.

PLAYMOBIL COUNTRY KONIE

Seria Playmobil Country będzie idealnym wyborem przede wszystkim dla miłośników koni i jeździectwa. Znajdziemy w niej niewielkie pudełka, w których kryją się figurki koników oraz akcesoria dla nich. Konie występują w różnych umaszczeniach i rasach, jako dorosłe koniki oraz źrebaczki. Wszystkie możesz przygarnąć na swoją farmę i zacząć się niemi opiekować. Towarzysza im także jeźdźcy, którzy przygotowują się ze swymi wierzchowcami do różnych konkursów jeździeckich. Koniki wyposażone są w siodła, uprzęże oraz kosze ze smakołykami.

Koniki muszą gdzieś mieszkać, dlatego wśród zestawów Playmobil country znajdziesz nieco bardziej rozbudowane zestawy, na przykład STADNINA KUCYKÓW z kilkoma boksami dla koni, elementami wyposażenia stajni, małym jeziorkiem dla ozdoby i figurkami pracowników stadniny. Jeżeli mowa o konkursach jeździeckich, to przyda Ci się POJAZD DO PRZEWOZU KONI, którym będziesz mógł przewieźć swoje konie w różne miejsca. Możesz też uzupełnić swoje zasoby o POJAZD Z PRZYCZEPĄ DLA KUCYKA, do której wejdzie mniejszy konik. Twoją stadninę odwiedza czasem kowal, aby sprawdzić stan kopyt koników, tego specjalistę znajdziesz w zestawie MOBILNY KOWAL, z niebieskim autem i wieloma akcesoriami. Zadbane koniki czasem potrzebują prysznica, dlatego masz od dyspozycji MYJNIĘ DLA KONI, z którą utrzymanie zwierzaków w czystości będzie o niebo łatwiejsze.

PLAYMOBIL COUNTRY ZESTAWY

Mimo, że kojarzona głównie z końmi, seria Country od Playmobil nie sprowadza się jedynie do nich. Sielankowe, wiejskie życie toczy się na wielu płaszczyznach, a Ty, aby móc w nim uczestniczyć musisz mieć, gdzie mieszkać. Na tę właśnie okazję Playmobil oferuje przepiękny zestaw WIEJSKI DOM. Prezentuje się naprawdę uroczo! Jest koloru kremowego, z ciemnym dachem, a jego drewniany balkon zdobią żółte kwiatuszki. W ogrodzie możesz urządzać grill, odpoczywać w słońcu na tarasie i opiekować się swoimi roślinkami i zwierzętami: kozami i pięknym, rudym kotem. Domek ma kilka pięter i pomieszczeń oraz jest w tylnej części otwarty, tak że możesz dowolnie go umeblować akcesoriami dołączonymi do zestawu.

Jako farmer możesz zacząć sprzedawać swoje ekologiczne produkty z zestawem SAMOCHÓD DO SPRZEDAŻY OWOCÓW. Biała furgonetka ma otwieraną boczną klapę, która odsłania ladę do sprzedaży owoców, za którą stoi przemiły sprzedawca w słomkowym kapeluszu. Sprzedaje owoce, warzywa, sery i wszystkie ekologiczne wyroby, które można produkować na farmie. Skrzynki z warzywami stoją obok auta, a spośród nich sympatyczna klientka wybiera produkty dla siebie.

Spokojne życie tętni tu swoim rytmem, a ty możesz wziąć w nim udział. Zbuduj własną farmę, zajmuj się zwierzakami, prowadź hodowlę koni i ciesz się wiejskim życiem.

Więcej

PLAYMOBIL Country Jest 96 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 96 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 96 elementów