PLAYMOBIL DINO RISE

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
PLAYMOBIL DINO RISE PLAYMOBIL DINO RISE

Dzięki serii Dino Rise przeniesiecie się do odległych czasów dinozaurów! Jesteście gotowi na tę przygodę? W zestawach z serii Dino Rise znajdziecie między innymi dinozaury, które pomogą Wam w stoczeniu najróżniejszych bitew. Możecie teraz tworzyć dino-ludzkie duety, aby pokonać niezwykle niebezpiecznych wrogów! A może macie własne pomysły na zab...

Dzięki serii Dino Rise przeniesiecie się do odległych czasów dinozaurów! Jesteście gotowi na tę przygodę? W zestawach z serii Dino Rise znajdziecie między innymi dinozaury, które pomogą Wam w stoczeniu najróżniejszych bitew. Możecie teraz tworzyć dino-ludzkie duety, aby pokonać niezwykle niebezpiecznych wrogów! A może macie własne pomysły na zabawę z uzbrojonymi dinozaurami w roli głównej? Seria Dino Rise prawdopodobnie szczególnie przypadnie do gustu chłopcom. Dobra zabawa gwarantowana!

PLAYMOBIL DINO RISE ZESTAWY

Bitwy, w których biorą udział dinozaury to brzmi jak początek niesamowitej przygody. Tak właśnie jest! W serii Dino Rise od Playmobil znajdziecie różnorodne gatunki prehistorycznych bestii, które będą ze sobą walczyć. Jednym z takich zestawów jest robiąca ogromne wrażenie maszyna bojowa Robo-Dino. Do złożenia będzie tutaj mech w kształcie dinozaura, posiadający wyrzutnię pocisków oraz wiele rodzajów broni przeciwko drapieżnych dinozaurom, które atakują załogę. 

Kolejnym robotem, którego możecie użyć w walce jest Sajchania Odparcie Ataku. W zestawie znajdziesz dwie ludzkie figurki, mecha i dinozaura. Jedna z figurek siedzieć będzie na grzbiecie prehistorycznego gada, druga wewnątrz kokpitu mecha. Kto wygra to starcie? Zależy od Ciebie. Wśród zestawów uwagę przyciąga także Podwójna Obrona z dinozaurem, chronionym przez metalową zbroję oraz posiadającym cybernetyczne elementy ciała. Zwierza dosiada dwójka dzielnych wojowników, którzy bronić się będą za pomocą wyrzutni umieszczonych po bokach figurki dinozaura.

Do walki dołącza też Wujek Rob, który bierze się za Przygotowanie do bitwy. Wyciągnął mapy terenu, narzędzia i broń wszelkiego rodzaju, a w jego głowie rodzi się już plan pokonania wroga. Z jego pomocą zwycięstwo mamy w kieszeni! 

W świecie Dino Rise co chwilę wybuchają nowe spory. Jednym z nich jest Spór o Legendarne Kamienie, w którym bierze udział triceratops. Na jego grzbiecie siedzi wojownik, wyposażony w wyrzutnię siatki, którą spróbuje uwięzić złodzieja drogocennych kamieni.

Świat Dino Rise to niezwykłe miejsce, w którym wciąż toczy się wojna. Masz absolutnie niepowtarzalną szansę na przeniesienie się prosto na front, gdzie ludzie, roboty i dinozaury walczą o bogactwa i dominację w tym niesamowitym świecie. To nie jest zwykły park jurajski, to coś o wiele lepszego!

Więcej

PLAYMOBIL DINO RISE Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów