PLAYMOBIL City Life

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
PLAYMOBIL City Life PLAYMOBIL City Life

Playmobil City Life to wyjątkowa seria klocków nawiązująca swoją tematyką do obowiązków i zajęć dnia codziennego. W serii tej nie brak zarówno mniejszych, jak i ogromnych zestawów, z których można zbudować przedszkole, a nawet ogromną szkołę z wyposażeniem! Zajęcia, do jakich nawiązują poszczególne propozycje, zaczynają się od zakupów, wizyty u ...

Playmobil City Life to wyjątkowa seria klocków nawiązująca swoją tematyką do obowiązków i zajęć dnia codziennego. W serii tej nie brak zarówno mniejszych, jak i ogromnych zestawów, z których można zbudować przedszkole, a nawet ogromną szkołę z wyposażeniem! Zajęcia, do jakich nawiązują poszczególne propozycje, zaczynają się od zakupów, wizyty u dentysty czy przyrządzaniu obiadu, a kończą na rozgrywkach meczy hokejowych, wizycie w małym ZOO, a nawet zorganizowaniu weselnego przyjęcia! Jak więc widać, tematyka poruszana w serii City Life zachwyca różnorodnością i z pewnością nie pozwoli się nudzić – klocki nie tylko zapewniają wspaniałą zabawę, ale także wspomagają rozwój małej motoryki i kreatywności maluchów. Zestawy nawiązują także do czynności niezbyt przyjemnych, jak wizyta u lekarza czy pobyt w szpitalu – podczas zabawy, dzieci uczą się zatem współodczuwania oraz rozwijają poczucie empatii. Takie walory edukacyjne sprawiają, że klocki Playmobil szybko zyskały wielu fanów na całym świecie, a projektowane zestawy są coraz to bardziej fascynujące i wciągające!

 PLAYMOBIL CITY LIFE ZESTAWY

W miasteczku PLAYMOBIL zawsze dużo się dzieje. Z pięknymi i rozbudowanymi zestawami z tej serii możesz dodawać do kolekcji coraz to nowe budynki, pomieszczenia. Zbuduj swój własny MIEJSKI DOMEK o kilku piętrach z pokoikiem dziecięcym na poddaszu, łazienką i salonem z aneksem kuchennym. Możesz dobrać spośród mniejszych zestawów SALON, ŁAZIENKĘ LUB SYPIALNIĘ. Wśród bardziej rozbudowanych zestawów z tej serii uwagę przykuwa DUŻY SZPITAL Z WYPOSAŻENIEM, ma on kilka poziomów i wiele sal z łóżkami dla pacjentów. Lekarze przyjmują w nim swoich pacjentów i pomagają im wyzdrowieć. Na dole czeka piękna recepcja z poczekalnią. W osobnych, mniejszych zestawach znajdziesz figurki i akcesoria z poszczególnymi lekarzami specjalistami. Możesz pobawić się w DENTYSTĘ, OKULISTĘ, RADIOLOGA czy FIZJOTERAPEUTĘ.

W mieście nie mogło zabraknąć też szkoły. Znajdziesz ją w zestawie SZKOŁA Z WYPOSAŻENIEM, dużym zestawie z wieloma pomieszczeniami i akcesoriami. Pracownia biologii zaprasza kolorowymi planszami, po schodkach możesz wyjść na wyższe piętro do pracowni komputerowej, a na dole zostawisz swoje rzeczy w szafkach na ubrania o różnokolorowych drzwiczkach. Podobnie jak w przypadku zestawu ze szpitalem, tutaj również możesz dokupić osobne pracownie. Czeka na Ciebie SALA DO LEKCJI CHEMII, SALA DO LEKCJI HISTORII a w korytarzu spotkasz WOŹNEGO W SKLEPIKU, u którego możesz kupić drugie śniadanie. Obok szkoły możesz postawić PLAC ZABAW Z WRAKIEM STATKU, na którym mogą bawić się dzieciaki.

Każde miasto potrzebuje też sklepów i miejsc, gdzie ludzie mogą spotkać się ze znajomymi. Playmobil proponuje więc zestawy takie jak MOJA KAWIARNIA, w której możesz sprzedawać kawę, kolorowe babeczki i ciastka. Otwórz wielki SUPERMARKET i sprzedawaj różnorodne produkty. Zmierzają do niego już piersi goście: DZIEWCZYNY NA ZAKUPACH.

 Zestawy Playmobil City Life pozwolą Ci na stworzenie własnego miasta, w którym życie toczy się spokojnym torem. Znajdziesz w nich wszystko, co potrzebne do stworzenia dobrze funkcjonującego miasta, z wesołymi mieszkańcami, którzy żyją tam szczęśliwie, załatwiając swoje sprawy i bawiąc się.

Więcej

PLAYMOBIL City Life Jest 140 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 140 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 140 elementów