Koraliki uzupełniające

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Koraliki uzupełniające Koraliki uzupełniające

Koraliki w rozmiarze mini to najmniejszy produkt Hama. Mają jedynie 2,5mm średnicy, co sprawia, że do ich ułożenia niezbędna może okazać się pęsetka. W ofercie znajdziemy mnóstwo kolorów oraz odcieni, co sprawia, że zrealizujemy niemal każdy pomysł. Koraliki mini sprzedawane są w paczkach po 2 tysiące sztuk. Można nabyć również zmieszane kolory ...

Koraliki w rozmiarze mini to najmniejszy produkt Hama. Mają jedynie 2,5mm średnicy, co sprawia, że do ich ułożenia niezbędna może okazać się pęsetka. W ofercie znajdziemy mnóstwo kolorów oraz odcieni, co sprawia, że zrealizujemy niemal każdy pomysł. Koraliki mini sprzedawane są w paczkach po 2 tysiące sztuk. Można nabyć również zmieszane kolory koralików (10 najpopularniejszych kolorów). Do układania niezbędne są także podkładki (sprzedawane oddzielnie). Na podkładce układamy koraliki, całość przykrywamy specjalnym papierem i używamy żelazka, by stopić elementy w jeden obrazek. Projekt można zrealizować według własnego pomysłu lub skorzystać z gotowych rozwiązań, dostępnych na stronie internetowej producenta. 

Wśród koralików HAMA MINI znajdziesz wszystkie kolory tęczy! Mamy tu różnobarwne koraliki w zwykłych kolorach, jak również neonowe, pastelowe i transparentne. Z najpopularniejszych kolorów powstał mix, który możesz również kupić, zapakowany w charakterystyczny, niebieski woreczek. Jakikolwiek wzór wymyślisz, możesz ułożyć go i ozdobić jak tylko Ci się zamarzy. Twórz kolorowe podkładki po kubek, postacie, zwierzątka, motylki, kwiatuszki, pojazdy, domki, biżuterię i akcesoria. Gotowe projekty mogą ozdobić Twój pokój, garderobę albo stać się wspaniałym prezentem dla bliskiej osoby. Ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia!

Więcej

Koraliki uzupełniające Jest 57 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 57 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 57 elementów