Pojazdy drewniane

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Pojazdy drewniane Pojazdy drewniane

Pojazdy wykonane z litego drewna to gwarancja świetnej jakości oraz wielu godzin fantastycznej zabawy! W ofercie posiadamy standardowe samochodziki niewielkich rozmiarów, jak również większe lawety, zestawy czy sortery w kształcie aut – wszystko po to, aby maluchy mogły urozmaicać swoją zabawę i poszerzać własną kolekcję wyjątkowych pojazdów. Gł...

Pojazdy wykonane z litego drewna to gwarancja świetnej jakości oraz wielu godzin fantastycznej zabawy! W ofercie posiadamy standardowe samochodziki niewielkich rozmiarów, jak również większe lawety, zestawy czy sortery w kształcie aut – wszystko po to, aby maluchy mogły urozmaicać swoją zabawę i poszerzać własną kolekcję wyjątkowych pojazdów. Głównymi producentami zabawek z tej kategorii są takie marki jak Big Jigs, Woodyland, Tooky Toy oraz Melissa&Doug – firmy cieszące się sporym uznaniem zarówno wśród maluchów, jak i ich rodziców.

Załaduj na pakę zniszczony samochód i odwieź go do fachowców znających się na swojej robocie! Nie masz gdzie zaparkować? Skorzystaj ze specjalnego garażu, który wyciąga samochody dołączoną windą na sam szczyt. Przewozisz ogromne ładunki? Przypnij do swojego auta specjalistyczną przyczepę i zapakuj do niej wszystko, co tylko potrzeba! Scenariuszy zabawy jest niesłychanie wiele – wystarczy tylko uruchomić wyobraźnię!

Więcej

Pojazdy drewniane Jest 43 produktów.

Pokazuje 1 - 43 z 43 elementów
Pokazuje 1 - 43 z 43 elementów