PLAYMOBIL 1.2.3

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
PLAYMOBIL 1.2.3 PLAYMOBIL 1.2.3

Seria klocków Playmobil przeznaczona dla najmłodszych maluchów – propozycje 1.2.3. zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zaciekawić już półtoraroczne maluchy. Zestawy te składają się z elementów o zdecydowanie większych rozmiarach i bardziej wyrazistych kolorach – takie zestawienie sprawia, że maluszki chętnie rozpoczną przygodę z budowaniem...

Seria klocków Playmobil przeznaczona dla najmłodszych maluchów – propozycje 1.2.3. zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zaciekawić już półtoraroczne maluchy. Zestawy te składają się z elementów o zdecydowanie większych rozmiarach i bardziej wyrazistych kolorach – takie zestawienie sprawia, że maluszki chętnie rozpoczną przygodę z budowaniem i z ciekawością będą poznawać kolejne zestawy klocków. Poszczególne zestawy nawiązują do tematyki związanej z życiem codziennym, dzięki czemu maluchy rozwijają zdolność percepcji i pojmowania świata, ucząc się poszczególnych zasad zachowania. Klocki, dzięki swoim sporym rozmiarom, łatwo utrzymać w czystości, a wysoka jakość wykonania zapewnia zabawę przez długi czas.

PLAYMOBIL 1.2.3 ZESTAWY

Kolorowe zestawy od PLAYMOBIL 1.2.3 to idealny prezent dla maluszków, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze światem Playmobil. Znajdziesz wśród nich zestawy pasujące do gusty zarówno chłopców, jak i dziewczynek. Mamy tu piękny ZAMECZEK Z WIEŻĄ DO UKŁADANIA, w którym mieszka piękna księżniczka razem z dzielnym księciem na koniu. Zamek jest biały, ma wysokie wieżyczki o różowych dachach. Wieżę możes złożyć na dwa sposoby, jako dwie mniejsze wieżyczki albo jedną, wysoką. Do zestawu dołączono również figurki zwierzątek, przyjaciół królewny, oraz oczywiście samą księżniczkę i księcia. Dla najmłodszych wielbicieli PIRATÓW i przygód na morzu znajdzie się zestaw WYSPA PIRACKA, która jest jednocześnie sorterem kształtów i pomoże młodemu odkrywcy nauczyć się rozpoznawania kształtów. Młodzi piloci mogą ćwiczyć swoje umiejętności latania w SAMOLOCIE PASAŻERSKIM. Jest w nim miejsce dla pilota, ubranego w piękny uniform i czapkę, oraz pasażerki. Twoje bagaże również znajdą miejsce w samolocie. Lecimy na wakacje? Możesz pobawić się również w sprzedawcę, z zestawem PRZENOŚNY STRAGAN, który również jest jednocześnie sorterem kształtów. Musisz odpowiednio dopasować elementy z nadrukami owoców do miejsca, do którego będą pasowały, aby na straganie zawsze panował porządek.

Zestawy z linii 1.2.3 uczą i bawią maluchy już o najmłodszych lat, rozwijają ich wyobraźnię, kreatywność, bawią kolorami, a ich tematyka jest tak różnorodna, że spodobają się i chłopcom, i dziewczynkom.

Więcej

PLAYMOBIL 1.2.3 Jest 29 produktów.

Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów