Akcesoria LEGO

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Akcesoria LEGO Akcesoria LEGO

Lego wykracza poza klockowy świat i proponuje swoim fanom ciekawe akcesoria. Już teraz odkryj jakie gadżety proponują!

Wśród nich znajdziemy na przykład fantastyczne i ciekawe wieszaki na ubrania w kształcie wypustek, jakie znajdują się na klockach LEGO. Wieszaki przymocowane są do listwy, którą z łatwością przyczepisz do ściany. Dostępne są w r...

Lego wykracza poza klockowy świat i proponuje swoim fanom ciekawe akcesoria. Już teraz odkryj jakie gadżety proponują!

Wśród nich znajdziemy na przykład fantastyczne i ciekawe wieszaki na ubrania w kształcie wypustek, jakie znajdują się na klockach LEGO. Wieszaki przymocowane są do listwy, którą z łatwością przyczepisz do ściany. Dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, dlatego z łatwością dopasujesz je do Twojego wnętrza. Kiedy ktoś będzie u Ciebie gościł i zechce zawiesić płaszcz, od razu zobaczy, że ma do czynienia z prawdziwym fanem LEGO.

W tej kategorii znajdziesz również kolorowe notesiki ze znaczkami LEGO i nadrukiem wykonanym w taki sposób, że przypominają swoim wyglądem klocki. Dołączono do nich uroczy długopis o klockowym designie. Możesz zapisywać w swoim notesiku różne notatki, wydarzenia i inne swoje sprawy, używać go jako pamiętnika albo rysować po kartkach kolorowe obrazki.

Jeśli jesteśmy już przy akcesoriach biurowych i długopisach, to warto wspomnieć o jeszcze jednym zestawie: Pojemniku na długopisy Uroczy Banan. Możesz własnoręcznie złożyć gadżet, który pozwoli Ci zachować lepszą organizację na biurku, a przy tym będzie oddawać Twoją osobowość. Możesz ozdobić go kolorowymi częściami, dołączonymi do zestawu. Pojemnik pomieści długopisy, kredki i różne przybory.

Więcej

Akcesoria LEGO Jest 44 produktów.

Pokazuje 1 - 44 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 44 z 44 elementów