PLAYMOBIL City Action

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
PLAYMOBIL City Action PLAYMOBIL City Action

PLAYMOBIL City Action - seria związana z miastem, jego funkcjonowaniem oraz bezpieczeństwem. Szybkie tempo, codzienny gwar, zgiełk, mnóstwo emocji, wiele ciekawych wydarzeń i niebezpieczeństw... Oto czego można się spodziewać wchodząc w świat City Action. Dzielni strażacy w akcji, policjanci w pościgu, szybkie motory policyjne, wozy patrolowe, h...

PLAYMOBIL City Action - seria związana z miastem, jego funkcjonowaniem oraz bezpieczeństwem. Szybkie tempo, codzienny gwar, zgiełk, mnóstwo emocji, wiele ciekawych wydarzeń i niebezpieczeństw... Oto czego można się spodziewać wchodząc w świat City Action. Dzielni strażacy w akcji, policjanci w pościgu, szybkie motory policyjne, wozy patrolowe, helikoptery do zadań specjalnych, bankowe konwoje, akcje jednostek specjalnych... To wszystko sprawia, że mieszkańcy mogą czuć się bezpiecznie, są spokojni i zadowoleni z życia w swoim ukochanym mieście. Wiele wspaniałych zestawów czeka tu na wszystkich kreatywnych budowniczych wielkiego miasta!

PLAYMOBIL CITY ACTION POLICJA

Dla młodych miłośników pościgów za przestępcami i pilnowania porządku w mieście Playmobil przygotował zestawy tematyczne z policją. Znajdziesz wśród nich takie rozbudowane zestawy, jak na przykład WIELKA AKCJA POLICJI, z kilkoma pojazdami i różnymi sprzętami policyjnymi. Jest tu helikopter, łódź, motorówka i quad policyjny. Wszystkie biorą udział w wielkiej akcji łapania groźnych przestępców. Twoje miasto potrzebuje POSTERUNKU POLICJI, z wieloma tematycznymi akcesoriami i figurkami policjantki i przestępcy. Kieszonkowca możesz ścigać na rowerze policyjnym w zestawie POŚCIG ZA KIESZONKOWCEM, z dzielnym i nieustępliwym policjantem, który goni złodzieja przez wąskie uliczki i parkowe ścieżki. Podobnie pasjonujące akcje rozgrywać się mogą również na wodzie z zestawem POLICYJNY SAMOLOT WODNY, w którym policja ściga groźnego przemytnika po przybrzeżnych wodach. Każdy miłośnik pościgów i policyjnych akcji znajdzie tu zestaw dla siebie.

PLAYMOBIL CITY ACTION STRAŻ POŻARNA

Jeżeli lubisz zabawę w ratowanie miasta przed różnego rodzaju zagrożeniami, zainteresują Cię z pewnością zestawy o tematyce straży pożarnej. Weź udział w AKCJI GAŚNICZEJ z dzielnymi strażakami i uratuj budynki przed pożarem. Dzielni strażacy potrafią ugasić każdy pożar, również za pomocą ogromnej gaśnicy w zestawie STRAŻACY Z GAŚNICĄ, w którym znajdziesz wiele gadżetów i akcesoriów tematycznych: toporków strażackich, płomieni, a nawet aparat tlenowy.

PLAYMOBIL CITY ACTION PLAC BUDOWY

Twoje miasto potrzebuje rozbudowy, dlatego musisz wziąć się do pracy i ruszać na budowę. Do pomocy masz wiele fantastycznych zestawów, na przykład ZDALNIE STEROWANY ŻURAW z funkcją obracania, wysuwania i wciągania ramienia dźwigu. Możesz podnosić i przesuwać nim różne przedmioty. Na budowie wielką pomocą będzie też ŁADOWARKA KOŁOWA, służąca do przenoszenia kamieni. SAMOCHÓD CIĘŻAROWY Z WYMIENNYM NADWOZIEM będzie dla Ciebie przewozić materiały budowlane. Znajdzie się tu coś dla wszystkich fanów maszyn i pojazdów budowlanych, a Twoje miasto będzie rosło w oczach!

W zestawach tematycznych z serii City Action jest wiele figurek PLAYMOBIL, gadżetów i akcesoriów tematycznych. Rozwijaj miasto, odgrywaj role policjantów, złodziei, strażaków i budowlańców. Utrzymuj spokój w mieście i powiększaj je o coraz to nowe elementy.

 

 

Więcej

PLAYMOBIL City Action Jest 127 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 127 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 127 elementów