Koraliki uzupełniające

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Koraliki uzupełniające Koraliki uzupełniające

Koraliki uzupełniające Hama to nieodłączny element zakupu każdego fana tego kreatywnego zajęcia. Wskutek różnych potrzeb oraz oczekiwań, w ofercie znajdziemy różne zestawy koralików. Po pierwsze, możemy zakupić koraliki w jednym kolorze, zapakowane po 1000, 3000 lub 6000 sztuk. Po drugie, można także nabyć zmieszane kolorystycznie zestawy, a naw...

Koraliki uzupełniające Hama to nieodłączny element zakupu każdego fana tego kreatywnego zajęcia. Wskutek różnych potrzeb oraz oczekiwań, w ofercie znajdziemy różne zestawy koralików. Po pierwsze, możemy zakupić koraliki w jednym kolorze, zapakowane po 1000, 3000 lub 6000 sztuk. Po drugie, można także nabyć zmieszane kolorystycznie zestawy, a nawet zestawy w tubie lub w pudełeczku, pakowane razem z podkładkami. Największe dostępne na rynku zestawy zawierają 30000 koralików! Do układania koralików Hama niezbędne są specjalne podkładki, które można nabyć oddzielnie. 

Więcej

Koraliki uzupełniające Jest 219 produktów.

Podkategorie

 • Paczki 1000 sztuk

  Są to najmniejsze paczki koralików Hama. W każdej znajduje się 1000 sztuk koralików w jednym kolorze lub wymieszanych. W ofercie znajduje się kilkadziesiąt różnych kolorów oraz odcieni, a także barwy neonowe, brokatowe, transparentne czy świecące w ciemności. Do układania koralików potrzebne są specjalne podkładki, sprzedawane oddzielnie. 

 • Paczki 3000 sztuk

  Koraliki Hama pakowane po 3000 sztuk to zestaw idealny dla każdego fana tego kreatywnego zajęcia. Można kupić jednokolorowe koraliki lub mix kolorystyczny (kilka najpopularniejszych kolorów). Dostępne są także koraliki prążkowane, neonowe, pastelowe lub transparentne, dzięki którym nasza praca zyska dodatkowe walory. Do układania koralików potrzebne są specjalne podkładki, sprzedawane oddzielnie.

 • Paczki 6000 sztuk

  Zestawy uzupełniające koralików Hama, pakowane po 6 tysięcy sztuk - w jednym kolorze lub mix kolorystyczny. Do układania koralików Hama niezbędne są specjalne podkładki (sprzedawane oddzielnie) oraz papier do zaprasowywania. Ułożony obrazek należy przeprasować żelazkiem. Koraliki stapiają się ze sobą. a gotową pracę odrywamy z podkładki. To zajęcie kreatywne fantastycznie działa na wyobraźnię dzieci oraz rozwija umiejętności plastyczne. 

 • Pudełka 10 000 sztuk

  Ogromne pudełka z uchwytami, w których umieszczono aż 10 000 koralików w różnych kolorach to zestawy dla prawdziwych fanatyków koralików Hama. Nie wiem, ile dokładnie czasu zajmuje wykorzystanie takiej ilości koralików, ale....podejrzewamy, że trwa to tygodniami, ba, miesiącami! Do koralików należy dokupić podkładki w rozmiarze midi oraz papier do zaprasowywania. 

 • Pudełka 30 000 sztuk

  Ogromne pudełka z uchwytami, w których umieszczono aż 30 000 koralików w różnych kolorach to zestawy dla prawdziwych fanatyków koralików Hama. Nie wiem, ile dokładnie czasu zajmuje wykorzystanie takiej ilości koralików, ale....podejrzewamy, że trwa to tygodniami, ba, miesiącami! Do koralików należy dokupić podkładki w rozmiarze midi oraz papier do zaprasowywania. 

 • Opakowania 13 000 sztuk

  W dużych opakowaniach, które przypominają ,,słoiki" umieszczono 13 000 koralików Hama w rozmiarze Midi. Są to zazwyczaj zestawy w mixie kolorów, dzięki czemu trafiają w gusta wszystkich dzieci, uwielbiają je zarówno chłopcy jak i dziewczynki. Do zestawów należy dokupić podkładki oraz papier do zaprasowywania. 

 • Pozostałe

  Midi to najpopularniejszy rozmiar koralików Hama, stąd w ofercie znajduje się mnóstwo zestawów koralików. Można zakupić koraliki w konkretnych kolorach, sprzedawane po tysiąc lub trzy tysiące sztuk lub mix kolorystyczny, pakowany do specjalnych pudełek czy tub. Część zestawów pakowana jest razem z podkładkami. Największy zestaw to pudełko, w którym znajdziemy aż 30000 sztuk. Do układania koralików potrzebne są specjalne podkładki, sprzedawane oddzielnie.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 219 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 219 elementów