Pojazdy Bruder

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Pojazdy Bruder Pojazdy Bruder

Bruder to marka gwarantująca przede wszystkim solidne wykonanie, jak również idealne dopracowanie każdego szczegółu we wszystkich pojazdach. Samochody, które posiadamy w swojej ofercie, najczęściej występują w skali 1:16, dlatego też największe z nich mają aż 60cm długości. Repliki znanych pojazdów są wykonane z najwyższą precyzją – traktor Fend...

Bruder to marka gwarantująca przede wszystkim solidne wykonanie, jak również idealne dopracowanie każdego szczegółu we wszystkich pojazdach. Samochody, które posiadamy w swojej ofercie, najczęściej występują w skali 1:16, dlatego też największe z nich mają aż 60cm długości. Repliki znanych pojazdów są wykonane z najwyższą precyzją – traktor Fendt 1050, dźwig Scania Liebherr czy kombajn John Deere T670i to prawdziwe dzieła sztuki, które dokładnie odzwierciedlają swoje rzeczywiste odpowiedniki.

Bruder to jeden z czołowych producentów zabawek w Niemczech, który zyskał popularność również w wielu krajach na całym świecie. Pojazdy tej marki to połączenie materiałów najwyższej jakości, jak również najnowszych technologii użytych podczas procesu produkcji  - wszystko to sprawia, że wielogodzinna zabawa nigdy się nie znudzi, a dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwój maluchów.

Więcej

Pojazdy Bruder Jest 59 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 59 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 59 elementów