PLAYMOBIL Scooby-Doo!

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
PLAYMOBIL Scooby-Doo! PLAYMOBIL Scooby-Doo!

PLAYMOBIL Scooby-Doo! to zestawy zainspirowane słynną kreskówką o przygodach grupki przyjaciół, którzy wplątują się ciągle w zagadkowe historie. Welma, Kudłaty, Daphne, Scooby i Fred prowadzą śledztwa w sprawach dziwnych zdarzeń, w których udział biorą duchy i potwory, jednak zawsze udaje im się znaleźć racjonalne wytłumaczenie dla niecodziennyc...

PLAYMOBIL Scooby-Doo! to zestawy zainspirowane słynną kreskówką o przygodach grupki przyjaciół, którzy wplątują się ciągle w zagadkowe historie. Welma, Kudłaty, Daphne, Scooby i Fred prowadzą śledztwa w sprawach dziwnych zdarzeń, w których udział biorą duchy i potwory, jednak zawsze udaje im się znaleźć racjonalne wytłumaczenie dla niecodziennych wydarzeń. 

PLAYMOBIL SCOOBY-DOO ZESTAWY

Z zestawami z serii Scooby Doo przeniesiesz się w świat duchów i potworów oraz z pozoru nierozwiązywalnych zagadek. W towarzystwie grupki przyjaciół wybierz się do Egiptu, gdzie starożytne mumie sieją postrach wśród mieszkańców i strzegą tajemnic dawnych budowli i artefaktów. W zestawie Przygoda w Egipcie znajdziesz figurki zombiaków w tradycyjnych egipskich strojach oraz figurkę Scooby'ego. Sprawdź, co znajduje się za bramą pokrytą hieroglifami.

Kolejny przygodowy zestaw znowu będzie mieć związek z umarlakami, którzy postanowili postraszyć trochę okolicznych mieszkańców. W zestawie Przygoda na Cmentarzu będziesz mógł odkryć tajemne wejście w grobowcu, w którym mieszkają nietoperze. Towarzyszą Ci Daphne, Fred i Scooby, a do pokonania macie zombie i kościotrupa.

Kudłaty i Scooby to prawdopodobnie najbardziej strachliwa para poszukiwaczy przygód na świecie. Nie dziwi więc wcale fakt, że widząc ducha, uciekają gdzie pieprz rośnie. Zestaw Kudłaty & Scooby Przygoda z Duchem zawiera figurki dwóch głównych bohaterów bajki oraz figurkę mężczyzny (oszusta), który przebrał się za ducha. Strój ducha można zdjąć z postaci, odkrywając jej prawdziwą tożsamość. No proszę, czyżby chłopcom udało się rozwiązać zagadkę?

Nawet najbardziej upiorne spotkanie nie odbierze niesamowitego apetytu, z którego, oprócz strachliwości, słyną Kudłaty i Scooby. Zestaw Kolacja z Kudłatym prezentuje nam prawdziwą ucztę, którą przyjaciele przygotowali sobie w nawiedzonym zamku. Piękny stół, ozdobne krzesła i zastawa będą świadkami pożerania przez bohaterów niedorzecznych ilości pizzy, pączków i różnych rodzajów mięsa. Muszą przecież mieć siłę, aby ścigać potwory!

Grupa nie może obyć się bez swojego Wehikułu Tajemnic - kolorowego vana, którym młodzi poszukiwacze przygód jeżdżą rozwiązywać najbardziej zagmatwane tajemnice. Wehikuł zasilany jest bateriami, jego światła świecą, a wewnątrz znajdziesz wiele ciekawych niespodzianek.

W serii znajdziecie, oprócz dużych i rozbudowanych zestawów, także nieco mniejsze pudełeczka z figurkami bohaterów w różnych sceneriach i gadżety dla nich. Dużą popularnością cieszy się zwłaszcza linia figurek niespodzianek, pakowanych w saszetkę, w której możesz znaleźć postaci ze słynnej kreskówki. Wyposaż się także w figurkę Scoby'ego w kilku różnych rolach: wampira, pilota, samuraja czy strażaka!

Powiększaj swoją kolekcję i odgrywaj scenki z uwielbianej od dziesięcioleci kreskówki z potworami, duchami i super śmiesznymi przygodami przyjaciół-detektywów.

Więcej

PLAYMOBIL Scooby-Doo! Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów