Pudełka 10 000 sztuk

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Pudełka 10 000 sztuk Pudełka 10 000 sztuk

Ogromne pudełka z uchwytami, w których umieszczono aż 10 000 koralików w różnych kolorach to zestawy dla prawdziwych fanatyków koralików Hama. Nie wiem, ile dokładnie czasu zajmuje wykorzystanie takiej ilości koralików, ale....podejrzewamy, że trwa to tygodniami, ba, miesiącami! Do koralików należy dokupić podkładki w rozmiarze midi oraz papier ...

Ogromne pudełka z uchwytami, w których umieszczono aż 10 000 koralików w różnych kolorach to zestawy dla prawdziwych fanatyków koralików Hama. Nie wiem, ile dokładnie czasu zajmuje wykorzystanie takiej ilości koralików, ale....podejrzewamy, że trwa to tygodniami, ba, miesiącami! Do koralików należy dokupić podkładki w rozmiarze midi oraz papier do zaprasowywania. 

W ofercie znajduje się kilkadziesiąt różnych kolorów oraz odcieni, a także barwy neonowe, brokatowe, transparentne czy świecące w ciemności. Do układania koralików potrzebne są specjalne podkładki, sprzedawane oddzielnie. Ułożony na podkładce koralikowy obrazek wystarczy przyprasować przez chwilę gorącym żelazkiem, wówczas koraliki stopią się ze sobą, a po wystygnięciu na powrót stwardnieją, tworząc piękne dzieło. Jakikolwiek projekt pojawi się w Twojej głowie, będziesz mógł go ułożyć z kolorowych koralików. Koraliki w rozmiarze MIDI będą pasowały tylko do podkładek z tej samej kategorii rozmiarowej. Możesz z nich układać kwiatuszki, księżniczki, domki, pojazdy, zawieszki do torebek i wszystko, cokolwiek Ci się zamarzy.

Poręczne pudełka, zawierające koraliki mogą posłużyć Ci jako sorter, w którym możesz trzymać wszystkie swoje zasoby. Taka ilość koralików, jaka znajduje się w pudełku, oznacza niemalże nieograniczone możliwości układania obrazków.

Więcej

Pudełka 10 000 sztuk Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów