Zestawy: LEKARZ, WETERYNARZ

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Zestawy: LEKARZ, WETERYNARZ Zestawy: LEKARZ, WETERYNARZ

Zabawa w lekarza i weterynarza

Jeśli Wasze pociechy pragną odegrać rolę lekarza lub weterynarza, w tej kategorii znajdziecie wszystkie zestawy, który im to umożliwią. Chcecie się pobawić strzykawką, stetoskopem, a może młoteczkiem? Już teraz możecie! Zabawa w odgrywanie ról jest naprawdę fascynująca - dzięki niej dzieciaki rozwijają swoją wyobra...

Zabawa w lekarza i weterynarza

Jeśli Wasze pociechy pragną odegrać rolę lekarza lub weterynarza, w tej kategorii znajdziecie wszystkie zestawy, który im to umożliwią. Chcecie się pobawić strzykawką, stetoskopem, a może młoteczkiem? Już teraz możecie! Zabawa w odgrywanie ról jest naprawdę fascynująca - dzięki niej dzieciaki rozwijają swoją wyobraźnię, uczą się kreatywnego myślenia, ale przede wszystkim po prostu świetnie się bawią. Wszyscy mali pasjonaci medycyny będą zachwyceni walizką z lekarskim wyposażeniem albo zestawem małego weterynarza.

 

A może Wasz smyk boi się wizyty u lekarza i szukacie sposobu, aby go z nią oswoić? Zestawy małego lekarza mogą się okazać tutaj bardzo pomocne. Gotowi na wspaniałą zabawę? No to zaczynamy!

Zestaw lekarza

Zestaw lekarza to jest coś, o czym marzy wiele dzieciaków! W tej kategorii przodują produkty od znanych firm, takich jak Klein, Fisher-Price oraz Melissa & Doug. Są to przede wszystkim walizki z całym wyposażeniem, na które mogą się składać przyrządy takie, jak: stetoskop, strzykawka, termometr, plastry, młoteczek lub nożyczki. Jednak znajdziecie także plecaczek z wyposażeniem, torbę, a także komplety zawierające wyłącznie akcesoria niezbędne podczas pracy lekarza.

Zestaw weterynarza

A może jesteście miłośnikami zwierzątek i chcielibyście im pomóc? Z pomocą nadchodzi Wam zestaw weterynarza. Świetną opcją są komplety, które składają się z transportera, akcesoriów tematycznych oraz pluszowego zwierzątka. W ofercie naszego sklepu znajdziecie zestaw weterynarza z kotkiem oraz zestaw weterynarza z pieskiem. Jeśli chcecie się zaopiekować chorym zwierzątkiem, to idealnie trafiliście!

Więcej

Zestawy: LEKARZ, WETERYNARZ Jest 34 produktów.

Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów