Playmobil Space

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Playmobil Space Playmobil Space

Kosmiczne zestawy właśnie dołączyły do szerokiej oferty klocków Playmobil. Seria Space to coś dla prawdziwych fanów międzyplanetarnych podróży, których fascynuje układ słoneczny i to, co można odkryć we wszechświecie. Zestawy Playmobil Space są różnych rozmiarów i każdy z nich można ze sobą połączyć, tworząc wyjątkowy kompleks maszyn! Odpowiedni...

Kosmiczne zestawy właśnie dołączyły do szerokiej oferty klocków Playmobil. Seria Space to coś dla prawdziwych fanów międzyplanetarnych podróży, których fascynuje układ słoneczny i to, co można odkryć we wszechświecie. Zestawy Playmobil Space są różnych rozmiarów i każdy z nich można ze sobą połączyć, tworząc wyjątkowy kompleks maszyn! Odpowiednie wyposażenie, supernowoczesne oprogramowanie i ogromna ilość przycisków sprawiają, że do obsługi wyjątkowych maszyn nadają się tylko specjalnie wyszkoleni kosmonauci! Stań się jednym z nich i pokaż, jak bardzo ciekawi cię ten wyjątkowy świat.

PLAYMOBIL SPACE ZESTAWY

Dla młodych fanów kosmicznych przygód Playmobil przygotował wiele niesamowitych zestawów, które pomogą dzieciakom przenieść się do świata statków i stacji kosmicznych, robotów, łazików, astronautów i obcych planet. Wybierz się na misję z Astronautą ESA i ROBertem - jego robotem. Ten zestaw figurek zawiera dwie figurki: astronautę w skafandrze z logo agencji kosmicznej oraz jego robota, który będzie pomagać mu przy eksploracji obcej planety.

Aby dokładnie zbadać warunki na danej planecie, astronauci będą potrzebowali bazy. Taką właśnie Bazę na Marsie znajdziesz w jednym z zestawów z serii Playmobil Space. Jest to niezwykle szczegółowy i rozbudowany zestaw z wielką stacją kosmiczną o futurystycznym wyglądzie oraz mnóstwem przemyślanych i szczegółowych akcesoriów, które dodają całości niesamowitego realizmu. Stacja wyposażona jest w nowoczesne sprzęty i komputery, a także zasilana bateriami słonecznymi. W środku znajdziesz narzędzia i jedzenie, potrzebne astronautom podczas pobytu na Czerwonej Planecie, a także figurki samych dzielnych kosmonautów. Dołącz do nich podczas misji i razem odkryjcie, co kryje powierzchnia naszej sąsiedniej planety. 

Jeśli lubisz marsjańskie przygody, zainteresuje Cię z pewnością zestaw Misja na Marsie, który ma formę play boxa, co oznacza, że po otwarciu stworzy scenerię rodem z kosmicznej misji. Znajdziesz w nim nowoczesny komputer pokładowy, pojemniki na znalezione próbki, satelitę z panelami solarnymi oraz astronautę z robotem.

Dzielni kosmonauci nie zajmują się jedynie badaniami nad odległymi gwiazdami i planetami, często ratują też Ziemię przed zagrożeniem. Do Zielonej Planety zbliża się meteoroid ogromnych rozmiarów, który zagraża bezpieczeństwu Ziemi. Na szczęście w pobliżu znajduje się Niszczyciel Meteoroidów z wielką wyrzutnią pocisków, sterowany przez odważnego astronautę w skafandrze. Rozbij kosmiczny kamień i uratuj Ziemię!

Więcej

Playmobil Space Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów